Odřená předkožka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Duchykk
Povídálka 14 příspěvků 25.12.18 13:43
Odřená predkozka

Zdravím po sexu s kondomem a nesetrne masturbaci bez gelu, jsem měl paleni ve sprse na předkozce při styku svodou, všiml. jsem si že na dvou místech předkozky jsou. leskla místa jakoby sedrena to vypadá, na dotyk to. celkem pálí a při styku s vodou taky. Na venerologii mi dali batrafen a klidový režim, Na postižených místech se tvoří jakoby strup mě. Místa jsou na pravé straně a levá strana předkozky. Je celkem větší lesklý flek, nicméně bylo to hned po sexu, nepřijde mi že se jedná o pohl. Nemoc, po sexu byla celá. Předkozka úplně do ruda, po mazaní batrafen se to uklidnilo ale ty dvě místa jsou. Pořád špatne, koukal. jsem na krém Urotiab, máte někdo zkušenost? Po svatkach chci. Jít Na soukromou venerologii chtějí 500 za vyšetření a 500 za ster, ten mi nedělali bylo mi řečeno že není potřeba, před rokem jsem. Měl podobný problém ale. Nic Nepalilo a vypadalo to. Jak. Ekzém bylo od kortokoidni masti, po steru mi dali antibiotika cotrimoxazol a zmizel to. Tak. Nevím zda jít na Soukromou nebo si. Skočit na normální. Kožní ať. Mi. Napíše ty antibiotika taky, jinak. Ty místa jsou. Přesně tam. Kde při. Masturbaci je palec a prsty ruky tak se přikláním ktomu sedreni. Kůže. Jinak. Mast s kortikoidy jsem. Mazal před tím sexem asi 2dny jelikož sem. Měl předkozku podrážděnou, tak jesi ty kortikoidy taky nebyl. Jeden. S faktorů, máte někdo zkušenost?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama