Odřená stehna v létě a zbraně proti tomu

5239
9.8.15 18:28

Odrena stehna v lete a zbrane proti tomu

Co pouzivate? Pudr, tuhy deodorant? Premyslim jestli si poridit kalhotovou spodnicku nebo staci kalhotky s delsima nohavickama jako dela pleas..jenze nevim jak jsou ty nohavicky dlouhy..potrebuju do puli stehen a z fotky to nepoznam…hlaste figle devcata…diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.8.15 18:29

@Tarjei z minulosti si pamatuju ze pomahal silikonovy lubrikacni gel a nebo momentalnim trendem jsou bandelettes - krajkove navleky na ty nejrizikovejsi mista :palec: kazdopadne ale nejlepsi rada je zhubnout :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1174
9.8.15 18:31

Mažu obyčejnou měsíčkovou indulonou. Divně to pak klouže, ale je to o zvyk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.15 18:36

@Meluzinecka mě se třela stehna i při 47 kilech, každý má trošku jinou postavu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.15 18:37

@štěpánka11 taky je otazka zivotni styl a pohyb, zejo :) kazdy tohle ma jinak, ale pokud ma clovek ta stehna zpevnena a kuze se stahne tak se mu netrou, mam v okoli pripadu vice nez dost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5239
9.8.15 18:39

:-)

Mela jsem to i kdyz jsem vazila 60 kg…to bych musela asi zhubnout extremne a jako anorekticka fakt skoncit nechci…bandelettes vypadaj pekne ale asi by me to znervoznovalo a furt bych to stelovala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.15 18:41

@Tarjei tak ten silikonovej lubrikant, nemasti obleceni, pomalu schne a vetsinou se prodava v malych lahvickach co sedi i do kabelky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.15 18:41

@Meluzinecka ano, když je někdo vysportovaný, tak se mu stehna netřou, ale tys psala zhubnout, ne zpevnit, ale to je jedno :) každopádně já jsem třeba byla dost hubená, přibrala jsem po hormonech a teď jsem těhotná, stehna se mi třou a přišla jsem se sem kouknout na radu, co s tim, to že mam zhubnout mi akorát zvedlo mandle :lol: každopádně ty bandelettes jsou pěkný, děkuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6428
9.8.15 18:44

@Tarjei Nenosím sukně, jen kraťasy nad kolena :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
9.8.15 18:45

Pouzivam tuhy deodorant. Nemuzu si stezovat. Funguje zarucene a dobre :) a hubnoit proste nehodlam :D sem lina a myslete si o me comchcete :cert: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.15 18:46

@štěpánka11 nahore pisu zpevnit…rady jsem dala, nevim co te poburuje. Puvodne jsem mela 90kg po detech, pak to zhubla a ted tyhle problemy neresim, proto jsem to napsala :nevim: I s mastenim stehen, nosenim nohavicek apod se ty stehna porad drou, proto je to zhubnuti a zpevneni nejlepsi moznost :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5239
9.8.15 18:48

:-)

Mam furu pohybu,, jezdim na kole, plavu, beham se psem, skacu okolo kupy deti…holt mi neni dvacet a vloni jsem po gyn. zakroku brala Proveru a nabrala sedm kilo..mela jsem to i pred tema sedmi kilama…ja si myslim ze je to proste blby ukladani tuku..resp. takovej druh..ptz hubnuti tloustnuti se mi. projevi prsa bricho boky…nohy se mi nemeni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2264
9.8.15 18:55

Zhubnutí a zpevnění není vždy řešení-já mám typ postavy kdy můžu dělat co chci a ty stehna budou a mám kamarádku co má 56kg sportuje víc než dost jak běhání tak posilovací cvičení a stejně se jí stehna dřou. Jinak já v momentálních vedrech mám tak zpocená stehna, že se nestihnou odrat. Jinak jsem zkoušela tuhý deodorant a ten celkem vydržel, stříhala jsem silonky, ale rolují se a nedá se pod každou sukni. Krém pomůže na krátkou dobu a teď mě láká ten silikonový lubrikant jak tu radili výš :think:. Jsem zvědavá kdo co ještě vymyslí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
9.8.15 19:00

Baaruunkaa. Me se stehna drely i prez silo ky ono 7hodin v silonkach neni zrovna hit :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2264
9.8.15 19:08

@Ninca91 Já právě zas bojovala s tím, že při chůzi se mi rolovaly. Přes léto moc v sukních nechodím a řeším to kraťasama do půlky stehen nebo nad kolena a sukně si užívám z jara a z podzimu :oops:. Teď když jsou ty horka tak jsem po sukni sáhla a naštěstí dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama