Odsávací pytle ke skladování věci

9432
17.11.19 08:02

Odsávací pytle ke skladování věci

Používáte je? klady, zápory. jake? co do nich ukládáte? Jakou konkrétní značku, firmu? Daly byste do nich péřový peřiny? díky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

349
17.11.19 08:12

Mam z lidlu, klady samozrejme uspora mista, davam do nich sezoni veci, ted treba i veci po mimcu, co ji je male. Zapory..musi se to vse pak vyzehlit… ale perovy si nejsem jista, ja tam davam polstare, ale obycejny, mozna se zkusit zeptat u vyrobce? Najit si na netu nekoho kdo to prodava a zeptat se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
17.11.19 08:16

Mame klasické z ikei a nemůžu si stěžovat. Skladuji v nich mimosezonní oblečení a oblečení, ze kterého už syn vyrostl (mám jednotlivé velikosti v jednotlivých pytlích, takže když potřebuji něco té a té velikosti, nemusím se v tom složitě prohrabávat).
Co se týká těch péřových peřin, tak bych je asi do pytle nedala.. peří by mělo dýchat, což ve vakuu není možné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
17.11.19 08:28

Mám také z ikei na sezónní oblečení. A plánuju pořídit další na vyřazené věci po synovi. Jsem s nimi moc spokojená, strkám to pak třeba pod postel a moc to nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
785
17.11.19 10:05

Taky hodně používám, nejvíc asi z Ikei. Teď hlavně na oblečení co už malé není a schovavame to pro druhý mimi. Dala jsem do nich i oblečení co mě je malý a čekám že do toho po těhotenství ještě někdy zhubnu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 10:21

Koupila jsem nějaký levný na dětský a paráda. Musím to přikoupit na bundy ještě. Jo a dávala jsem do toho dětské vyžehlene prádlo i plenky a zůstalo to rovné :think: jo a radím raději menší a víc, oni jsou pak těžké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
17.11.19 21:55

Taky máme z Pepca za pár korun a máme v nich malé oblečení po dětech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama