Jak často používat odsávačku hlenu na vysavač?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezkaaa1993
Povídálka 32 příspěvků 09.01.19 08:18
odsávačka hlenu na vysavač ,kapky do nosu ,fenistil kapky

Mám odsávačku hlenu na vysavač jak často je dobré ji používat a ještě kapičky s mořskou vodou dávat až po odsatí hlenu nebo právě na uvolnění před? používal někdo fenistil kapky na kašel a rýmu?

Přečtěte si článek: Rýma u kojence: Čas na kapky, teplo a klid

Reakce:
Saarka_O
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 09.01.19 08:22

Nos zvlhcit před i po odsátí.
Fenistil jsem raději kvuii riziku apnoe u kojencu nedala. Koupila jsem pak Nasivin kapky.

smudlinky
Závislačka 2614 příspěvků 293 inzerátů 09.01.19 08:24

mořská voda či jiná zvlhčující látka se dává před odsáváním, aby pomohla soplům ven, Fenistil není lék na kašel a rýmu, ale na splasknutí sliznic . Raději bych používala hadičkovou odsávačku, je mnohem šetrnější ke sliznicím, než odsávačka na vysavač.

terezkaaa1993
Povídálka 32 příspěvků 09.01.19 08:26

no právě taky sem se lekla jak sem si to přečetla ale doporučila mi to jak moje tak další dvě doktorky :D

terka33pol
Kecalka 264 příspěvků 09.01.19 08:28

@terezkaaa1993 já ji musel přestat používat, malý měl hrůzu jen viděl vysavač

terezkaaa1993
Povídálka 32 příspěvků 09.01.19 09:19

malá se naštěstí nebojí spíš by to ještě chtěla ochutnat :D

terezkaaa1993
Povídálka 32 příspěvků 11.01.19 10:01

tak fenistil sem přerušila malá neměla reakci jak píšou na letáku ale fleky po celém těle a strašně se rozkašlávala přešla sem na sinecot kapky a super :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >