Odsávačka hlenů na vysavač nebo na baterky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KataD
Nováček 9 příspěvků 28.12.17 16:14
Odsávačka hlenů na vysavač nebo na baterky

Ahoj, všude čtu, že nejlepší nosní odsávačky jsou ty na vysavač, máte prosím někdo srovnání výkonu těch na vysavač s odsávačkou na baterky? (např. Plus comfort) Přijde mi praktičtější, než mít stále vyndaný lux, ale také jsou o dost dražší, tak jestli se opravdu vyplatí.. :nevim: děkuji :)

Reklama

Reakce:

Adinal
Kelišová 6467 příspěvků 28.12.17 16:30

Já zkoušela na baterii, kamarádka mi ji půjčovala na dovolenou, ale ta na vysavač mi přijde o dost lepší.

Janli
Závislačka 4988 příspěvků 28.12.17 19:13

Mám Nosátko na vysavač a ten jsem použila jednou. Místo toho teď používám vlastní plíce :mrgreen:. Odsávám hlavně v noci a proč budit celý dům. Investice cca 350,– a naprostá spokojenost. Za mě je zbytečné utrácet za bateriový. Na vysavač ho můžu připojit kdykoliv, ale je to jaksi zbytečný.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama