Odsávačka hlenu Nosko a Nosátko - rozdíl?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3203
23.11.21 13:47

Odsávačka hlenu Nosko a Nosátko - rozdíl?

Ahoj maminky,
včera mi syn rozbil odsávačku hlenů, měli jsme Ariannu už snad 10 let. Potřebuji tedy koupit novou. Narazila jsem na levnější Nosátko (na které jsou také dobré recenze) a ještě levnejsi Nosko. Vypadají stejně, ale nikde se nemůžu dopidit žádné recenze nebo srovnání. Zas kdyby nebyla dobrá, raději si priplatim opět i za Ariannu.
Prosim, máte - li někdo doma, uvítám vaše zkušenosti.
Moc díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26365
23.11.21 14:02

My máme Nosátko a spokojenost, tu druhou neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
23.11.21 14:56

Taky znám jenom nosátko, předtím jsme měli Arianu. Nosátko má za mne sympatičtější komponenty než A., není to takový ten tvrdý plast, součástky se dají více rozebrat (u Ariany se nám ulomila „kuželovitá“ část samotné odsávačky, nejde nijak nahradit) a tím pádem i líp čistit. Nevybavuji si, jestli součástí balení je i kartáček nebo nám zůstal z A., ale čištění hadičky s kartáčkem je rozhodně taky výhodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3203
23.11.21 15:00

@Kriss Tina @PenelopaW Děkuji za reakce. Ještě se možná zeptám, s Ariannou jsem byla spokojená, jen jedna věc mě tak trochu vadila… Že když bylo sopliku více, začalo se to nasávat až do hadice vysavače. U toho Nosatka, stává se vám to? Nebo všechen hlen odsávačka hezky zachytí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26365
23.11.21 15:08

@libo do vysavače mi nešlo nic, max zustalo trochu v té hadicce, ale to už musela být nálož.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2307
23.11.21 16:38

@libo Když je toho hodně, tak to jde až do vysavače.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat