Odsávačka medela nebo beuer a jiné

Anonymní
27.7.20 08:35

Odsávačka medela nebo beuer a jiné

Ahojky u první dcery jsem používala odsavacku medelu elektrickou, já blbá ji teda pak prodala, nicméně koukám po těch co jsou na obě prsa, máte někdo zkušenost? Medela stojí okolo 6 tisíc tu co bych chtěla (flexi) což mi přijde fakt hodně peněz když nevím zda se vůbec kojení rozjede, nebo pokud máte nějakou jinou a můžete s medelou srovnat, byla bych ráda kdyby jste napsali, ještě jsem koukala na beuer ale jen na jedno prso, ráda bych kojila a minule po cs mi nešlo se rozkojit, tak si chci rovnou do nemocnice pořídit odsavacku ať si ji nemusím neustále půjčovat což mi přijde dost momentálně nehygienicke díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2450
27.7.20 15:26

Měla sem manuální Avent poprvé, používala sem k odsávání mléka navíc, co zůstalo po nakojení. Teď podruhé sem si ji též koupila. Obě děti SC, kojení šlo u obou hned v porodnici. Pokud trváš na elektrické, tak zkus omrknout bazar a případně pojišťovny aj přispívají na koupi nové ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.20 13:32

U pojišťovny vím že přispívají na nové, to jsem řešila na VZP, já právě momentálně bazaravou nechci, spíš mi jde o srovnání zda někdo měl medelu a pak jinou elektronickou, mě ta medela jako značka přijde nejlepší ale taky samozřejmě nejdražší, ruční odsavacku ještě mám, s tou to bylo peklo když jsem se rozkojila mléka bylo moc a pak i zánět prsů a ruce by mi upadli :D takže ruční už vidět nechci

• Nahlásit
  • Citovat
67
28.7.20 13:42

Taky se mi nechtělo utrácet za Medelu tak jsem koupila Canpool a děs. Neodsála skoro nic, i když už jsem byla rozkojená a prsa byla plná. Tak jsem se vrátila zase k Medele, kterou jsem měla vyzkoušenou z porodnice. Zvlášť na rozkojení bych asi neexperimentovala a šla na jistotu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.8.20 11:33
@Madelaine píše:
Taky se mi nechtělo utrácet za Medelu tak jsem koupila Canpool a děs. Neodsála skoro nic, i když už jsem byla rozkojená a prsa byla plná. Tak jsem se vrátila zase k Medele, kterou jsem měla vyzkoušenou z porodnice. Zvlášť na rozkojení bych asi neexperimentovala a šla na jistotu.

Díky za radu, já právě si taky říkám zda ušetřit ale pak ve finále není usetreno nic, když to nefunguje.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama