Odsávačka Medela Symphony vs. medela Swing

4142
27.3.16 10:40

Odsávačka medela Symphony vs. medela Swing

Ahoj holky! Mám z porodnice půjčenou odsávačku Medela Symphony a jsem s ní spokojená. Ale vzhledem k tomu, že budu odsávat dlouhodobě, chtěla bych si odsávačku koupit. V nabídce Medely je i Swing, který mi přijde podobný jako Symphony a navíc cenově dostupný. Tak se vás chci zeptat, zda máte některá zkušenost s oběma typy odsávaček a jaké je vaše porovnání? Díky za info! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

413
27.3.16 12:42

@Saffiraa Mám Medela Swing a super odsávala.. Po 2 letech odchází je tam velmi slabý podtlak. Motor se mi kupovat nechce - to rovnou mohu koupit novou odsávačku. Symphony jsem neměla… Takže neporadím. Spíš bych koukla na životnost Symphony - jestli ti tu někdo poradí… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4142
27.3.16 12:48

@Bedulinka Díky za info! Ta Symphony stojí 50tisíc, takže tu kupovat určitě nebudu. Zajímalo mě hlavně to srovnání o kolik je ten Swing „horší“ než ta Symphony… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
617
27.3.16 16:58

@Saffiraa ahoj, já měla medela swing půjčenou od kamarádky po jednom dítěti a odsávala dobře. Teď zvažuji, že si ji koupím i pro druhé dítě, takže za mě spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.16 22:41

Medela swing je dvoufázová takže i stimuluje nejen odsává což je velká výhoda. Já jí měla a super, koupila jsem si ten model rovnou na obě prsa za cca 5tis, ušetřilo to dost času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama