Odsávačka mléka, ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marssi55
Povídálka 11 příspěvků 10.05.18 13:23
Odsávačka mléka, ano nebo ne

Ahoj holky, mám dva dotazy.
První dotaz - je odsávačka mléka nezbytně nutná? Pokud ano, tak jakou jste používaly?
Druhý dotaz - jakou odsávačku hlenů jste prosím používaly?
Na internetu jsem našla cestovní, ale nevím, jestli je dobrá nebo ne :) :D.

Moc děkuji za odpovědi :mavam:

Reklama

Reakce:

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2130 příspěvků 10.05.18 13:28

Měla jsem el. od Aventu, ale jenom protože dítě bylo narozené předčasně a málo sálo, jinak bych ji nepořizovala
odsavačku hlenů na vysavač babyvac nebo nosátko

beruska9
Extra třída :D 10163 příspěvků 10.05.18 13:29

Na mleko - neni, zalezi, jake bude mimino a co mas v planu. U me nutna byla, maly se narodil driv a bez ni bych se nejspis nerozkojila, nebo bych se aspon poradne natrapila. Pokud planujes obcas nechta kojene dite hlidat nekomu jinemu, tak ji vyuzijes taky. Ja kupovala, az kdyz byla potreba. Mela jsem Medela Swing.
Hleny - mma takovou tu vec na vysavac jenom.

natyber
Závislačka 4541 příspěvků 10.05.18 13:29

Ahoj, tak odsvačka mléka nezbytně nutná není. Ale je určitě výhoda ji mít. Měla jsem tu ruční od Aventu a mě bohatě stačila. Když jsem třeba někam šla, tak aby měl přítel čím nakrmit. Ale někdo to zvládá i ručně :D Tu na hleny jsem měla na vysavač a ta byla super. Ale používala jsem jí opravdu jen v nutném případě.

natyber
Závislačka 4541 příspěvků 10.05.18 13:33

Pravda je, že pro tu na mléko přítel letěl druhý den co jsem byla z porodnice, protože jsem hysterčila, že mi nechce pít a přitom v porodnici pil krásně. Ale bylo to jen mojí nervozitou, hned jak jsem jí měla, tak to šlo :lol: Syn se taky narodil předčasně.

Ellabela
Ukecaná baba ;) 1802 příspěvků 10.05.18 13:35

Prijde mi zbytecne ji kupovat dopredu. Uvidis, jestli ti kojeni pujde. V porodnici ti ji pujci a nez se dostanes domu, muze ti ji nekdo koupit. Me ji manzel kupoval cestou z porodnice. Tam jsem mela ze zacatku el. a pak ze staci obyc, tak jsem si koupila obycejnou od Medely z druhe ruky.
A odsavacka hlenu je nejlepsi ta na vysavac. Je to setrne k miminku. Cestovni mame taky, ale pouzili jsme ji asi 2× prave na cestach.

miminecko9
Kecalka 105 příspěvků 10.05.18 14:01

Dobrý den, odsávačku na mléko jsem půjčenou od kamarádky a za 13měs. co jsem kojila jsem ji nepoužila ani jednou.
Odsávačku na hleny mám Nosátko na vysavač a jsem max. spokojená.

hapolda
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 10.05.18 14:04

Ja bych teda rekla rovnou si ji kup. Mlika neni nikdy akorat, zvlaste ze zacatku, bud je hodne ze prebytky musis odsat nebo se zblaznis, nebo je malo a odsavanim stimulujes tvorbu. Neznam ve svem okoli nikoho kdo by odsavacku nepotreboval. Leda bys to zvladala rucne, to me neslo :) mela jsem rucni od aventu a medelu. Aventacka byla lepsi :palec: na nos mame na vysavac nosatko :palec:

Janakatabara
Stálice 78 příspěvků 10.05.18 14:10

Ahojda, odsávačku na mléko jsem měla půjčenou od kamarádky (jen pro sichr) a použila jsem ji asi dva dny, když bylo dceři cca 4 měsíce a nechtěla moc pít (zvládla bych to v té době i rukou bez ní…byla to elektrická odsávačka Medela a šlo to s ní krásně). Do nosu mám Nosátko na vysavač a za 17 měsíců jsem ho použila při jedné rýmě. Cestovní (ústní) nosní odsávačku mám a nikdy jsem ji nepoužila.

Aduš8
Kecalka 397 příspěvků 10.05.18 14:19

Já měla odsávačku na mléko Medela Harmony, kupovala jsem ji asi měsíc po porodu, manžel mi pro ni narychlo jel, malý trpěl na prdíky a nechtěl celé odpoledne jíst a mě strašně tvrdla prsa. Použila jsem ji asi 3*,teď už leží uklizena, i když dál kojím. A nosní mám Nosátko na vysavač, nemůžu si ji vynachválit. Ty na baterky jsou drahé a prý nemají žádný tah.

Petule030
Kelišová 5579 příspěvků 10.05.18 15:30

Odsávačka mléka není pro každého nutná, nevyhazovala bych peníze předem, když nevíš, jestli ji budeš potřebovat. Já ji kupovala, až jsem měla miminko. Odsávačka hlenů je nejlepší na vysavač, máme taky Nosátko.

Fiducia
Generální žvanilka 22766 příspěvků 10.05.18 16:12

Nezbytná není ani jedna ;) Pro starší jsme neměli, nepotřebovali dodnes, bude jí 5 :lol: S mladší jsem kupovala po porodu, přišla předčasně, nebyla zpočátku schopná sát. Měla jsem Medelu elektrik. Znovu už bych ji nepořídila, neodsaju skoro nic, ale to je chyba ve mě :mrgreen: Odsávačka byla v pořádku, tu mohu doporučit. Píšu to jen pro info, je to běžné, a spousta dětí končí na um zbytečně, protože maminka zdánlivě má mléka málo. Většinou nemá, mimčo je nejvýkonnější odsávačka :*

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Nový vynález podle NASA. Kalhotky, které nemusíte týden prát

Spodní prádlo se má denně měnit. Dánští designéři však vymysleli oděvní... číst dále >

Reklama