Odsávání mléka- manuální/elektrická

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10.1.22 21:50

Odsávání mléka- manuální/elektrická

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, nejde mi odsávání mléka manuální odsávačkou, zkoušela jsem několikrát a vždy jen pár kapek, je možné že mi to půjde s elektrickou lépe? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1684
10.1.22 21:55

U mě obě stejně, jen u elektrické výhoda, že jsem nemusela mačkat jako blbá :) ale na množství to bylo nastejno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4662
10.1.22 21:57

Ahoj, já jsem manuální používala u syna, vydržela jsem to 6 týdnů, mléka bylo čím dál méně. U dcery jsem měla elektrickou (Medela Swing) a plně jsem odsávala 8 měsíců a mléka jsem měla dostatek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27343
10.1.22 22:00

Me to nešlo, potřebovala sem blízkost dítěte, aby se mléko spustilo. Nějaký kus plastu, ať jel sám, nebo sem to mackala já, nic nespustil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4879
10.1.22 22:01

U mě nefungovala ani jedna. Mám stejnou zkušenost s @Dara90
Ať jsem dělala co jsem chtěla neodsála jsem nic. Přitom jsem měla mléka pro regiment a dcera přibývala raketově.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
10.1.22 22:32

Holky a to vás to odsávání nebolí? Mám ruční a je to šílený 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4662
10.1.22 22:33

@Gabca56666 Ne, vůbec to nebolelo… ta Medela měla startovací režim, který začínal zvolna, a pak jsi si upravila sílu sání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4733
10.1.22 22:41

Mám podobnou zkušenost jako holky výše. Dítě se najedlo dosyta, ale z odsávačky jsem vymáčkla jen pár kapek sotva na dno - 10ml? Víc ani kdybych se na hlavu postavila…
Doporučuju předem vyzkoušet, ať nevyhodíš peníze zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
10.1.22 22:58

Taky doporučuju před koupí někde vyzkoušet (ačkoliv teda z hlediska hygieny nevím, jak je to prakticky proveditelné). Mně elektrická odsávačka fungovala dobře tak měsíc, pak to začalo jít z kopce a nakonec jsem odstříkala rukou mnohem víc než ze mě dostala odsávačka.

Předem se to nedá odhadnout - může ti pomoct, ale nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
194
10.1.22 23:56

Ja mám manuální, bohužel taky odsaju sotva par kapek…. Ale vyzrála jsem na to😅 zjistila jsme, ze mi jde odsavat v noci během kojeni. :lol: Je to trochu dřina mackat jednou rukou odsavacku a zároveň kojit prcka, ale teče to😅 ja teda nastesti odsavam jen když druhy den potrebuju jít na delší dobu pryč nebo tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
11.1.22 09:08

@Gabca56666 kde tě to bolí? Jestli bradavky, tak si je celé namaž oliváčem/kokosákem a tu odsávačku taky. To mi pomohlo od bolesti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
11.1.22 19:00

@Asiina Bolí mě ty bradavky jak se natahují. Zkusím to, děkuji za radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat