Odsávání mléka na víckrát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 13:52
Odsávání mléka na víckrát

Ahoj holky chci se zeptat odsavate nektera na víckrát? Me nejde odsavat max 10-20ml ale treba behem dne dam kopem 100ml
Ale nevim zda to. Muzu použit kdyz je to na víckrát odsávání do odsavacky.
Mam od medely mini elektrickou a jestli teda muzu odsavat do te lahvicky z odsavacky. Dat do lednice a treba za hodinu zase dokud 8o nebude třeba 120ml?" pak to prelit do flasky a vzit sebou ven ohrat a dat do termoobalu? "

Reakce:
kopejka
Echt Kelišová 9716 příspěvků 19.12.16 13:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se zeptat odsavate nektera na víckrát? Me nejde odsavat max 10-20ml ale treba behem dne dam kopem 100ml
Ale nevim zda to. Muzu použit kdyz je to na víckrát odsávání do odsavacky.
Mam od medely mini elektrickou a jestli teda muzu odsavat do te lahvicky z odsavacky. Dat do lednice a treba za hodinu zase dokud 8o nebude třeba 120ml?" pak to prelit do flasky a vzit sebou ven ohrat a dat do termoobalu? "

Jo můžeš ;)

svatecnice
Kelišová 6039 příspěvků 19.12.16 14:21

Já to sbírám celý den a večer vrázím do mrazáku. jinak když chceš krmit odstrikanym venku, tak já ho mám dev kočárku (je zima takže to je jak v lednici) a pak mám termosku s horkou vodou, ve který to mliko ohreju. termosku mám „na jídlo“, je široká, takže se tam ta lahvička (Avent od odsávačky) vejde i se zavřením termosky.

Lendeš
Kelišová 5731 příspěvků 19.12.16 14:32

Nemělo by se slévat mléko o různé teplotě..takže klidně můžeš odsávat celý den, ale odsaj to do jiné nádoby, dej do lednice a slej to s tím, co už máš v lednici až když to bude mít stejnou teplotu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 15:57

@Lendeš aha ale prave tolik flasek zase nemam mam jen dve :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 15:59

@svatecnice no a do jedne nadoby? Ja prave nemam tolik lahvicek na odsavani mam jen jednu z odsavacky a jednu na piti… Tak to nesmim teda dat do lednice a pak "vytahnout a zase odsavat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 16:00

@svatecnice ja prave nemam termosku mam termoobal. Tak jsem premyslela zitra jdeme s malou trosku dal ze bych ohrala doma a vzala sebou :think: v termoobalu

Lendeš
Kelišová 5731 příspěvků 19.12.16 17:11
@Anonymní píše:
@Lendeš aha ale prave tolik flasek zase nemam mam jen dve :think:

Tak si kup nějaké kelímky na skladování mléka, do kterých to přeliješ. Mám Avent pohárky, můžou i do mražáku a teď je mám i na příkrmy.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19664 příspěvků 19.12.16 17:12

A proč nenakojis a takhle to složité vymyslíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 18:28

@pikola prottoue budu mimo domov domov cely den apak. Me ceka zákrok gynekologie a budu narkozou… Nebudu moc kojit den dva

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 18:29

Koupila sem dnes Um kdyby to neslp tchyne da um behem behem nepřítomnosti :roll:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19664 příspěvků 19.12.16 18:33
svatecnice
Kelišová 6039 příspěvků 19.12.16 22:14

Však to můžeš slejvat do jakýchkoliv skleniček. Já mám v lednici plastovou nebo vyvárenou skleněnou, sbírám a pak házím do mrazáku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Definitivní konec kariéry? Lékaři sdělili Gottovi nepříjemnou zprávu

Všichni se strachují o zpěváka Karla Gotta (79)! Jeho zdraví opět slábne a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >