Reklama

Odsávání mléka na víckrát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 13:52
Odsávání mléka na víckrát

Ahoj holky chci se zeptat odsavate nektera na víckrát? Me nejde odsavat max 10-20ml ale treba behem dne dam kopem 100ml
Ale nevim zda to. Muzu použit kdyz je to na víckrát odsávání do odsavacky.
Mam od medely mini elektrickou a jestli teda muzu odsavat do te lahvicky z odsavacky. Dat do lednice a treba za hodinu zase dokud 8o nebude třeba 120ml?" pak to prelit do flasky a vzit sebou ven ohrat a dat do termoobalu? "

Reklama

Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 19.12.16 13:55
@Anonymní píše:
Ahoj holky chci se zeptat odsavate nektera na víckrát? Me nejde odsavat max 10-20ml ale treba behem dne dam kopem 100ml
Ale nevim zda to. Muzu použit kdyz je to na víckrát odsávání do odsavacky.
Mam od medely mini elektrickou a jestli teda muzu odsavat do te lahvicky z odsavacky. Dat do lednice a treba za hodinu zase dokud 8o nebude třeba 120ml?" pak to prelit do flasky a vzit sebou ven ohrat a dat do termoobalu? "

Jo můžeš ;)

svatecnice
Kelišová 5998 příspěvků 19.12.16 14:21

Já to sbírám celý den a večer vrázím do mrazáku. jinak když chceš krmit odstrikanym venku, tak já ho mám dev kočárku (je zima takže to je jak v lednici) a pak mám termosku s horkou vodou, ve který to mliko ohreju. termosku mám „na jídlo“, je široká, takže se tam ta lahvička (Avent od odsávačky) vejde i se zavřením termosky.

Lendeš
Kelišová 5132 příspěvků 19.12.16 14:32

Nemělo by se slévat mléko o různé teplotě..takže klidně můžeš odsávat celý den, ale odsaj to do jiné nádoby, dej do lednice a slej to s tím, co už máš v lednici až když to bude mít stejnou teplotu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 15:57

@Lendeš aha ale prave tolik flasek zase nemam mam jen dve :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 15:59

@svatecnice no a do jedne nadoby? Ja prave nemam tolik lahvicek na odsavani mam jen jednu z odsavacky a jednu na piti… Tak to nesmim teda dat do lednice a pak "vytahnout a zase odsavat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 16:00

@svatecnice ja prave nemam termosku mam termoobal. Tak jsem premyslela zitra jdeme s malou trosku dal ze bych ohrala doma a vzala sebou :think: v termoobalu

Lendeš
Kelišová 5132 příspěvků 19.12.16 17:11
@Anonymní píše:
@Lendeš aha ale prave tolik flasek zase nemam mam jen dve :think:

Tak si kup nějaké kelímky na skladování mléka, do kterých to přeliješ. Mám Avent pohárky, můžou i do mražáku a teď je mám i na příkrmy.

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 19.12.16 17:12

A proč nenakojis a takhle to složité vymyslíš?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 18:28

@pikola prottoue budu mimo domov domov cely den apak. Me ceka zákrok gynekologie a budu narkozou… Nebudu moc kojit den dva

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.16 18:29

Koupila sem dnes Um kdyby to neslp tchyne da um behem behem nepřítomnosti :roll:

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 19.12.16 18:33

Info máš tady. http://www.kojeni.net/…o_mleka.html

svatecnice
Kelišová 5998 příspěvků 19.12.16 22:14

Však to můžeš slejvat do jakýchkoliv skleniček. Já mám v lednici plastovou nebo vyvárenou skleněnou, sbírám a pak házím do mrazáku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama