Odsávání, neklid při kojení. Málo mléka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Krepana20
Nováček 7 příspěvků 10.06.19 12:18
Odsavani, neklid při kojení. Málo mleka?

Ahoj,

nedávno jsem se tady radila, jak nejlepe vysadit UM. Docela nám to šlo, prikladala jsem častěji, klidně i co hodinu nebo co dvě, kojila z obou prsou. UM jsem dávala max večer před spaním a to malokdy. Nicméně našeho 4 týdenního chlapečka pořad bolí bříško.

U kojení se mi začíná čím dal tím víc odrazovat (odsavat) a prisavat. Kopat nozickami, bouchat a skrabat mě do prsu.

Myslíte, ze to muže být tím bříškem, nebo ze mám málo mleka, nebo se mi zastavuje laktace? Včera jsem se totiž po snažení udržet ho u prsa, aby hezky sál a pil, snažila odstrikat a odstrikala jsem max kapku…

Dekuji za radu. Pořad na tím přemýšlím, co je špatně a je mi dost do breku.

:nevim:
Reakce:
evušák
Stálice 81 příspěvků 10.06.19 12:33

Me to mala delala taky, u nas zabralo kojeni vleze. Jakmile jsme si lehly, prisala se, napila se a spokojene usla. I ted, kdyz je starsi (4 mesice), tuto polohu uprednostnuje. :)

Markii2
Stálice 97 příspěvků 10.06.19 12:41

@Krepana20 a nejedna se o bojkot, malo mleka mit urcite nebudes ;)? Ve 4 mesicich by to sedelo. Ja treba mleko neodsala nikdy a to ma mala 2 roky a porad kojim. Ale s bojkotem sem si uzila svoje :-)

kamcaKr
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 10.06.19 12:48

Kdyz takto deti „blbnou“, doporucuje se kojit v polospanku, pri chuzi (to jsem nikdy nedelala a netusim, jak se to dela :D), nebo hopsani na balonu.. Nam dcera u kojeni vyvadela porad, snad kazdy mesic měla par neklidných dni. Az do pul roka. Pak zacla spolupracovat :mrgreen: nekomu odstrikat ani odsat nejde, a presto je mlika dost. Hlavni je uklidnit sebe. A hodne pit, lip se mliko spousti.

Daenerys91
Kecalka 489 příspěvků 6 inzerátů 10.06.19 13:06

Mně tohle dcera dělala taky první dva měsíce, pak jsem zjistila, že si potřebuje v průběhu kojení odříhnout a bylo vyřešeno. Někdy jsem ji musela dát odříhnout i co dvě minuty, ale začala pít hezky a bylo po problému.

Váš příspěvek
Reklama