Odsávání rýmy a zničený vysavač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PafcaP
Stálice 51 příspěvků 31.01.18 09:33
Odsávání rýmy a zničený vysavač

Ahoj, chci se zeptat, jestli má někdo z vás podobnou zkušenost… Mám totiž pocit, jestli odsávání rýmy odsávačkou neničí vysavač. Při prvním dítěti jsem používala odsávačku Nosátko, ale vysavač začal docela dost smrdět a to mi nikdy dovnitř neutekla rýma. Tak jsem začala používat jiný vysavač a včera přestal fungovat úplně, spálil se nejspíš motor. Druhému dítěti jsem odsávala docela často, na rýmu dost trpí a tentokrát máme odsávačku Babyvac.
Musím pořídit nový vysavač, ale bojím se, aby taky brzo neodešel, když budeme dál odsávat. Ale vysavačem se ta rýma nejlíp vytáhne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10110 příspěvků 31.01.18 09:36

Možná máš jen smůlu na vysavače :-D

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 43075 příspěvků 31.01.18 09:37

@PafcaP tak vysavac je na vysavani bytu. Jak by mohl odejit pri odsavani rymy? Pustis na chvili a vypnes a zase odsavas 2-3× denne? Vic se nedoporucuje, pak se toho sople tvori vic. Dle me to tim neni.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 31.01.18 09:37

Mám stejnou zkušenost, bohužel. Po čase do vysavače sem tam něco unikne a začne to smrdět při vysávání. Nicméně systém odsávání maých dětí pomocí vysavače je pro mě tak šikovný, že radši kupujeme levnější vysavače a když odejde, není takový problém ho nahradit jiným.

Amys
Generální žvanilka 20661 příspěvků 31.01.18 09:38

@PafcaP Musíš snížit výkon na minimum. Jinak věřím tomu, že se spálí motor, pokud jede naplno.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19021 příspěvků 31.01.18 09:38

Přiznám se, že se mi nestalo, ani jsem o nikom neslyšela, že by mu nosní odsávačka poničila vysavač :think:
Jak starý ten vysavač byl? Spíš se mi zdá, jestli prostě neodešel stářím, a jestli s dítětem nevysáváš častěji než dřív, takže prostě umřel nosátko nenosátko…

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 43075 příspěvků 31.01.18 09:38

@Amys tak na plny se ani nema odsavat :think:

Amys
Generální žvanilka 20661 příspěvků 31.01.18 09:45
@blumen píše:
@Amys tak na plny se ani nema odsavat :think:

No nemá, ale otázkou je, jestli mají všechny vysavače regulaci a jestli se tím všichni řídí :)

PafcaP
Stálice 51 příspěvků 31.01.18 09:46

Ten druhý vysavač byl starší, to je pravda a regulace na něm nebyla. Odsávala jsem maximálně třikrát denně.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9119 příspěvků 31.01.18 09:47

Na obě děti používáme stejný vysavač uz par let. :mrgreen: nesmrdi ani se nepali

PafcaP
Stálice 51 příspěvků 31.01.18 09:49

Spíš mi vrtá hlavou, jestli to odsávání nemůže mít souvislost s funkčností.

Ten první vysavač regulaci měl.

PafcaP
Stálice 51 příspěvků 31.01.18 09:52

Na druhou stranu, teď budeme mít nový vysavač a záruku dva roky a za tu dobu už bude syn určitě smrkat sám.

Georgina30
Povídálka 19 příspěvků 31.01.18 09:59

Nikdy se nam vysavac nespalil a to si troufam rict odsavame hodne casto (dvojcata)… ale kdyz smrdi, doporucuju proplachnout hadici.. nam to pomohlo.

eryby
Kecalka 395 příspěvků 31.01.18 10:00

@PafcaP a zkoušeli jste ten vysavač zapnout znovu? Jednou se mi opravdu stalo, že se vysavač vypnul a nešel spustit, ač jsem odsávala na nejnižší výkon, ale cca po půl hodině opět fungoval. Jen se přehřál a potřeboval schladit, tak ho zkuste ještě zapnout. (To samé se stalo se stejným vysavačem manželovi, když s ním dlouho prakticky nepřetržitě vysával pavučiny, vesměs v návodu je napsáno, že se s ním smí vysávat jen omezenou dobu a ta se určitě o dost zkrátí, když se nasávací otvor rapidně zmenší).

markos
Neúnavná pisatelka 15159 příspěvků 31.01.18 10:06

Vysavač nám taky příšerně smrděl. Čekali jsme na konec odsávacího období a koupili jiný.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Detaily ústeckého masakru: Aleše a Marii vrah hodiny bil, pak znásilnil jejich dcery

U ústeckého krajského soudu dnes pokračovalo řízení s komplicem vraha z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama