Odsavaní elektronickou odsávačkou hned po kojení?

104
10.3.16 12:19

Odsavanie elektronickou odsavackou

Ahoj holky, potrebovala by som poradit ohladom odsavania elektronickou odsavackou ktoru mam pozicanu.Akym sposobom odsavate vy? Myslim tym,,odsavate vzdy po kojeni? bolo mi povedane ze je dobre po kojeni odsat vzdy trochu - tak cca 25ml.?Takze jedna davka pre mimi by bola odsata na-viackrat.Aka je cca jedna davka pre 2 mesacne miminko v ml? No a po kazdom kojeni staci tu hadicku poriadne vyumyvat horkou vodou alebo i nejak vyvarat? A nakoniec, na lahvicke ktora bola k odsavacke je nastavec z ktoreho mimi pije, vraj je to pre neho obtiazne, ale zas si nezvykne na jednoduchost a potom pripadne neodmieta prso..?Ake s tym mate skusenosti? Krmite ho s tymto nadstavcom alebo radsej injekcnou striekackou, ci lyzickou? Snad som to napisala zrozumitelne, je to vse pre mna velka neznama, lebo som este nikdy neodsavala. DAKUJEM!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3995
10.3.16 12:23

Nikdy jsem po kojení neodsávala a pokud chceš kojit tak bych flašku ani nezkoušela. Miminko nepřibírá, že odsáváš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
10.3.16 13:03

Já kojím měsíc a vůbec neodsávám, proč odsáváš ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7867
10.3.16 13:16

Já jsem po porodu odsávala. Důvodů bylo víc. Za prvé jsem brala léky, za druhé mám jednu bradavku vpáčenou a z té malému nešlo pít, tak jsem odsávala, než se přestalo tvořit mléko a za třetí jsem měla ze začátku mléka strašně moc a malý to nestíhal vypít. Lahvičku jsem vymývala, občas sterilizovala. Malého jsem v noci krmili z lahvičky mým mlékem odsátým přes den a pil v pohodě jak z lahvičky tak z prsu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
10.3.16 13:30

Miminko pribera krasne, kojim co 2 hodiny cca, no a potrebovala by som si obcas odskocit i na viac ako 2 hodiny, tak aby nebolo hladne, partner by ho nakrmil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20340
10.3.16 16:38

@Aromar Jaká je dávka, si musíš vyzkoušet. Děti pijí různé. Stejně jako si musis vyzkouset, zda vezme flasku. Riziko odstaveni je vzdy. Zalezi na tobe, jestli ti to stojí za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.16 21:10

Denní dávka je cca. 1/6 váhy miminka. Tuto denní dávku vydělíte počtem krmení.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama