Odsávat, když chci na dovolenou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lulu. Vojtik
Nováček 10 příspěvků 23.08.19 19:34
Odsavat, když chci na dovolenou

Ahoj Maminky. Mám dotaz. Přítel mě pozval na dovolenou ale je jeden problem., že kojím. Jedeme až v květnu a to malému bude 9 měsíců. Nechci kvůli tomu přestat kojit. Jen jestli můžu si mléko dopředu zamrazit a mít sebou odsávačku na dovolené aby se mi dal tvořilo mléko. Máte s tím zkušenost?? Děkuji a kolik tak vypije mléka 9 měsíční miminko?? Díky moc

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
tereza12345
Extra třída :D 12823 příspěvků 23.08.19 19:37

To je tak strasne daleko, ze nema cenu to ted resit. ;) do te doby se vsechno s miminkem 100× zmeni.

35ja
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 23.08.19 19:39

Ano je to daleko už budete i na prikrmech a vše bude tisíckrát jinak ;)

hanullllka
Kecalka 289 příspěvků 23.08.19 19:44

Jen bych tě varovala, já jsem si myslela, jak svou 8 měsíců starou dcerku už budu dávat na hlídání a nejsem toho schopna. Ona je na mě strašně fixovaná a já nemám to srdce jí opustit. Abys z toho pak nebyla nešťastná, že máte zaplaceno, ale ty bez ní jet nechceš ;)

P4ja
Extra třída :D 11010 příspěvků 23.08.19 19:44

Za mě je to zbytečně, stejně toho odsaješ mnohem míň než potřebuješ. I když teď možná o trochu víc. A hlavně nevím, jestli se dá tak dlouho mléko skladovat. I když zamrazene.

debra.morgan
Echt Kelišová 9978 příspěvků 23.08.19 19:46

@P4ja mléko vydrží v mrazáku až 3 měsíce v lednici 24 hodin, někteří lékaři říkají až 42 hod.

Livlin
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 23.08.19 19:53

Vždyť jsi ještě neporodila…

ivašot.
Echt Kelišová 8635 příspěvků 23.08.19 19:56
@Lulu. Vojtik píše:
Ahoj Maminky. Mám dotaz. Přítel mě pozval na dovolenou ale je jeden problem., že kojím. Jedeme až v květnu a to malému bude 9 měsíců. Nechci kvůli tomu přestat kojit. Jen jestli můžu si mléko dopředu zamrazit a mít sebou odsávačku na dovolené aby se mi dal tvořilo mléko. Máte s tím zkušenost?? Děkuji a kolik tak vypije mléka 9 měsíční miminko?? Díky moc

Kolik je teď miminku? Týden?
Vůbec bych neřešila, co bude v květnu, třeba dávno nebudeš kojit nebo naopak nebudeš schopná od dítěte ani odjet

Jeremi
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 23.08.19 19:56

To je celý nějaký divný, ne? Dítěti bude v květnu devět měsíců, takže teď je to v podstatě novorozeně a vy už plánujete, jak pojedete bez něj? A i teda to “přítel pozval” mi u rodiny přijde hodně zvláštní. :nevim:

P4ja
Extra třída :D 11010 příspěvků 23.08.19 19:57
@debra.morgan píše:
@P4ja mléko vydrží v mrazáku až 3 měsíce v lednici 24 hodin, někteří lékaři říkají až 42 hod.

Jj, já mám pocit, že sestřičky říkaly, že mléko v mrazáku skladují 2 měsíce a to je pasterizované. A to, co jsme měly v lednici tak max 36 hodin a pak se vylevalo.

stinga
Echt Kelišová 8973 příspěvků 23.08.19 19:57

@Lulu. Vojtik ty kojíš už před porodem? divný dotaz – ptát se v srpnu na dovolenou příští květen :mrgreen: :zed: a to tě přítel teď v porodnici pozval na dovolenou za rok bez dítěte? nějak celý ten dotaz nechápu :zed:
a koho teď kojíš?

stinga
Echt Kelišová 8973 příspěvků 23.08.19 19:59

@Lulu. Vojtik a jestli jsi teď čerstvě porodila, jak můžeš vědět, že budeš kojit za 9 měsíců? :roll: já kojila s problémy 3 měsíce a někdo se nerozkojí vůbec

unuděná
Echt Kelišová 8701 příspěvků 4 inzeráty 23.08.19 20:15

To je peknej blabol tohle.Mas doma novorozene, nebo jsi jeste ani neporodila a pritel te zve na dovolenou v kvetnu bez vaseho ditete??Jak o tomhle vubec muzes realne uvazovat?? 8o Je uplne jedno, jak dlouho mliko vydrzi v lednici/mrazaku, ty nemuzes mit aktualne ani tuseni, jak to bude za 9 mesicu.

ivašot.
Echt Kelišová 8635 příspěvků 23.08.19 20:19
@unuděná píše:
To je peknej blabol tohle.Mas doma novorozene, nebo jsi jeste ani neporodila a pritel te zve na dovolenou v kvetnu bez vaseho ditete??Jak o tomhle vubec muzes realne uvazovat?? 8o Je uplne jedno, jak dlouho mliko vydrzi v lednici/mrazaku, ty nemuzes mit aktualne ani tuseni, jak to bude za 9 mesicu.

Ale přítel ji pozval :mrgreen:

stinga
Echt Kelišová 8973 příspěvků 23.08.19 20:24

@Lulu. Vojtik a jaktože nevíš, kolik mléka vypije 9měsíční miminko, když už jedno dítě máš? to kojíš teď to dvouleté dítě? a zároveň jsi v porodnici s tím, které bude mít 9 měsíců za 9 měsíců? :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama