Žádost o odškodnění - voda v Dejvicích

977
2.6.15 17:47

Odškodnění - voda v Dejvicích

Ahoj, je tu ještě někdo, kdo žádá odškodnění za zdravotní obtíže po požití kontaminované vody v Dejvicích? Zrovna vyplňuji formulář pro pojišťovnu pro mě a pro syna a mám neodbytný pocit, že se vodárny snaží odradit co nejvíc lidí od toho, aby se ozvali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
2.6.15 19:20

Proč? Odškodnění prý bude 5000,–.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
2.6.15 19:30

Bude, pokud nebyla nutná hospitalizace a k vyplněnému formuláři o škodní události od PVK doplníte kopii lékařské zprávy. V případě hospitalizace by mělo být odškodnění vyšší, ale celé mi to přijde takové zmatené. Přímo v tom formuláři píšou, že přijímám 5000,– a tím se vzdávám nároků na další odškodnění, ale není tam, že pokud jsem byla hospitalizovaná, tak mám vyšší nárok.
Proto se ptám, jestli už to někdo vyplnil a poslal.
Přijde jako relativně malá záplata za to, že jsem několik dní téměř 30× denně přebalovala dítě, které je po operaci mozku a sama jsem ve 29. týdnu skončila v porodnici na kapačkách kvůli totální dehydrataci, ale víc z nich asi člověk stejně nevyrazí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
2.6.15 20:24

@krakatice to bych zkusila ale probrat jinde. Přímo s nimi nebo pojišťovnou. Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
2.6.15 21:31

@krakatice v Tvém případě bych rozhodně nevyplnila papír na těch základních 5 tis, ale obrátila bych se na ně a chtěla adekvátní odškodnění - sami řekli, že zaplatí veškeré případné další náhrady atd - tzn i hospitalizaci (ušlý zisk - případnému hlídači dítka, hlídání, veškeré náhrady nákladů atd..) prostě všechno..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17037
3.6.15 22:42

Celé mi to přijde na hlavu. Nám všem bylo tak zle, že bychom k lékaři nedošli. Manžel akorát volal o radu na pohotovost. A to nejsme z P6, ale jak je už všude ve zprávách, to je jedno, roznese se to. :zed:

Je to celé průser. Být těhotná, nedovedu si to vůbec představit. Už takto se třemi dětmi to bylo velmi těžké :pocitac: :pocitac:

Přeju všem, ať jim těch 5tisíc dají. Kéž by to bylo tak snadné. Ostatně je to celé divné. Jak odškodní ty, kteří ani nedošli k lékaři nebo měli léky doma :zed:. Vlastně o to odškodnění tolik nejde jako o celý ten prů. er.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama