Odstáté uši- Otostick pomůcka na jejich lepení

12
24.2.21 10:49

Odstáté uši- Otostick pomůcka na jejich lepení

Ahoj, chtěla bych vás poprosit jestli by jste mi napsali Vaší zkušenost s pomůckou Otostick na lepení odstatých uší pro dospělé? Uši mám hodně odstáté, přemýšlela jsem o otoplastice, ale kvůli Covidu-19 to momentálně není možné… tak jsem jednou hledala a našla jsem tuto pomůcku která je poměrně drahá 8o -8ks stojí 500 Kč tak bych radši věděla zda to vůbec funguje :P :D. Předem moc děkuji a všem vám přeji hezký den! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14192
24.2.21 10:52

@Letuska.M Pockej na plastiku. Tech par tydnu/mesicu uz to vydrzis :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 11:30

Tchýně lepila manželovi uši izolepou, sice to nepomohlo, ale bylo to levný… :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
1901
24.2.21 11:46

A já bych to zkusila, aspon by te ty uši prozatím tolik neštvaly :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
24.2.21 12:27

Podle mě to jsou zbytečně vyhozené peníze. Já plastiku postoupila taky až v dospělosti a musim říct, že jedno ucho co bylo hodně klapate se trošku vrátilo zpět, ale už ne tak hrozně abych se za to musela stydět, kdo to nevi ani to nepozná. Určitě bych počkala, až to bude možné podstoupit. Vydržet se to dá naprosto v pohodě a konečně můžu nosit vlasy v culiku a neřešit nějaké priblble uši :lol:
Bohužel jako dítě by mě na to nikdo nedostal :lol: asi jsem k tomu musela dospět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7894
24.2.21 12:47

Teď ty lepitka asi nebudou fungovat, když se musí nosit respirátor, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
24.2.21 13:17
@Anonymní píše:
Tchýně lepila manželovi uši izolepou, sice to nepomohlo, ale bylo to levný… :mrgreen:
Škoda, že mu to nepomohlo, protože jinak by to byl skvělý nápad :lol:!
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
24.2.21 13:22
@pannda píše:
Teď ty lepitka asi nebudou fungovat, když se musí nosit respirátor, ne?

To mě také zajímá :nevim:, ale žádnou recenzi jsem bohužel nenašla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
24.2.21 13:37
@Alca1212 píše:
Podle mě to jsou zbytečně vyhozené peníze. Já plastiku postoupila taky až v dospělosti a musim říct, že jedno ucho co bylo hodně klapate se trošku vrátilo zpět, ale už ne tak hrozně abych se za to musela stydět, kdo to nevi ani to nepozná. Určitě bych počkala, až to bude možné podstoupit. Vydržet se to dá naprosto v pohodě a konečně můžu nosit vlasy v culiku a neřešit nějaké priblble uši :lol:
Bohužel jako dítě by mě na to nikdo nedostal :lol: asi jsem k tomu musela dospět

Ano, ta cena mi také přijde hodně drahá 8o, ale když by to splnilo co má tak si to v této době ráda koupím, když se na oplastiku jít nedá. Odstaté uši mi dříve vadili, nejvíc narážek jsem slýchávala v pubertě, ale nechtěla jsem do sebe nechat řezat :oops:. No teď toho docela lituji, ale jsem moc ráda, že říkáš že se to dá vydržet v pohodě :dance:. Až se trochu uklidní situace tak se těším, že otoplastiku podstoupím a konečně budu moct nosit culíky a nebudu si připadat jako opice :lol:. Moc děkuji a hezký den :srdce:!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat