Odstáté uši- jak je zakrýt bez rozpuštěných vlasů?

Anonymní
30.3.21 10:15

Odstáté uši-zkušenost jak je zakrýt bez rozpuštěných vlasů?

Ahoj holky, trápí mě odstaté uši :roll:. Jelikož na otoplastiku- přišití nejde teď kvůli covidu jít, nevím jak jinak je skrýt. Nemáte prosím nějaké vychytávky jak je zakrýt, zalepit? :hug:. Ano vím, jde si rozpustit vlasy, ale už mě nebaví stále nosit rozpuštěné vlasy, chtěla bych si je někdy dát do culíku :oops:.

Za každou radu budu moc vděčná, docela mě to trápí. Děkuji :srdce:

Prosím o ponechání anonymu z důvodu navštěvování tohoto webu rodinou, je to pro mě citlivé téma…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1375
30.3.21 11:04

Radu asi nemám, jen tě chci podpořit - mně se odstáté uši líbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36778
30.3.21 11:20

Co třeba delší ofina po stranách až za uši, zbytek culík,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
30.3.21 11:31

Taková ta široká čelenka přes uši. :nevim:. Nebo strihnout mikádo a vyfoukavat🙂Měla jsem uši jak torpédo, v nějakých deseti letech mě nasi dali na plastiku a naštěstí to drzi. Teda zatím.. držím palce😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.3.21 11:50

Mám odstáte jedno ucho celej život a prostě to neřeším…a hlavně to nelep:-)
Jinak čelenky, šátky, nebo culík do vrchních vlasů a přes uši nechat rozpuštěné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19784
30.3.21 12:04
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 13:37

@Káťa19 moc děkuji za odkazy, zkusím nějaké objednat, ale přes léto to asi nosit nepůjde… ale díky moc :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 13:50

@Myšák24 moc děkuji, krátké vlasy se mi na mně nelíbí ale děkuji za rady :D! Otoplastiku chci také podstoupit, ale až se situace trochu uklidní…, hodně by mi to usnadnilo život :lol: @nocenka.jalapovita no já mám odstaté uši bohužel hodně výrazné, ale děkuji za rady :D
@Pudloslava nemám úplně husté vlasy takže ofinou bych měla mnohem menší objem :(, ale díky moc :D
@mrazik6 děkuji moc za podporu, ono některé „odstáté uši“ můžou vypadat dobře, ale já je mám bohužel hodně odstaté a vždy když se na sebe podívám v culíku tak vypadám jako opička :roll:, bohužel jsem s tím hodně nespokojená a kazí mi to život :zed:… ale moc díky za podporu, potěšilo mě to :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
11
30.3.21 18:12

Mám odstáté jen jedno a neřeším to… Lepší než si to něčím lepit, nosit čelenky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
922
30.3.21 19:00

Poloculik, jen sepnes ty vlasy horní půlky hlavy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4007
30.3.21 19:09

Jojo, neporadím, taky mám uši jak opice, tak nosím vlasy celý život rozpuštěné, na jiné řešení jsem nepřišla. :nevim:
Akorát na svatbu jsem měla vyčesané takové něco jako drdol, kdy byly vlasy sepnuté nějakým hřebínkem vzadu, ale přesahovaly přes ty uši, takže jednak nebyly uši skoro vidět, a navíc je jakoby připlácávaly k hlavě - ale to bych si normálně na hlavě vyrobit nezvládla. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19784
30.3.21 20:40
@Anonymní píše:
@Káťa19 moc děkuji za odkazy, zkusím nějaké objednat, ale přes léto to asi nosit nepůjde… ale díky moc :D

tak ono když objednáš z bavlněného plátna, vzdušnou, ne moc širokou, tak myslím že úplně v pohodě ;) lepší jak se pařit celé léto v rozpuštěných ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
30.3.21 20:46

Tak na otoplastiku si klidně zajít můžeš, já byla v únoru :) na soukromé klinice, ale byla to rychlovka a jsem naprosto spokojená :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2153
30.3.21 21:36

@Paulita87 Můžu se zeptat, co vše to obnáší? Cca cena, hojení, atd…

Mě odstává jen jedno ucho, ale prostě mě to neskutečně vadí a stydím se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
30.3.21 22:11

@alena1995 určitě :) já si nechala operovat obě uši…jednalo se mírné odstátí, ale přála jsem si to od děctví a stálo to za to. Jinak vše začalo konzultací i plastického chirurga, který se na mě podíval a stanovil +- cenu a dobu zákroku. Termín operacw jsem měla měsíc na to. Operace trvala něco přes dvě hodiny, ležela jsem na zádech a měla vytočenou stranu na jednu a potom durhou stranu. Nejprve mi ucho opíchal lokální anestezií, což byla nejbolestivější část zákroku…potom mi ucho bzadu rozřízl a „okrojil“chrupavku aby mi zmenšil odstátí ucha. Potom chrupavku „zbrousil“, a sešil. Uši mi zabandážovali a poslali mě domů s kontrolou a převazem za 4 dny. S obvazem jsem teda byla skoro hluchá, v noci jsem moc nevěděla jak si lehnout a samozřejmě jsem brala prášky na bolest a také jsem dostala předepsaná antibiotika…na převazu jen zkonterolovali průběh a převázali…za další 3 dny mi sundali obvaz, konečně jsem si umyla vlasy a nosila na den i noc čelenku, s pauzou hodinku ráno a večer, kdy jsem zadní stranu dezinfikovala a nechala dýchat. Týden na to mi vytáhli stehy a „větrala“ jsem 3× denně. Za necelé dva týdny byla další kontrola a to nosím čelenku už jen na spaní :) jinak cena 21.000,– Kč…hojí se to krásně a hlavně ten pocit je k nezaplacení :) :) :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat