Odstavení 14 m nočního závisláka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 07:49
Odstaveni 14 m nocniho zavislaka

Ahoj holky.
rozhodla jsem se i kdyz s litosti odstavit 14m syna protoze toho mam doslova plne zuby. Uspavam hodinu. u prsa. musi totoalne vytohnout. pak postylka a asi po pul hod. ho. chodim kojit.
hnusi se mi byt dudlem.
mam odkojene 4roky u dvou starsich deti. byla jsem mladsi a mozna to lip zvladala.. protoze se taky budily kazda 2roky. az jsem odstavila, obe spaly celou noc. ale byly sikovne a rozumne, vsechno jsem jim vysvetlila a bylo to cele bez jedine slzicky.

kdyz maleho nenakojim je jak zvire v kleci, neuveritelny hysak.. kdybych ho nosila nebo houpala, to by slo… ale to je z louze do blata.
citim se jak v pasti.
rada bych kojila, vidim v tom vyznam. Ale tohle ne :?
a jak mu reknu ze ho hodlam kojit klidne po 3 hodinach, ale ne takhle? ze mne to netesi a citim se jak hadr?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 07:50

jeste dodam. pres den se koji malo.. 2-3×

Ennny
Závislačka 3321 příspěvků 01.03.19 07:52

Prostě nedat a vydržet, nebo prostě na dva dny, odjet a nechat dítě otci nebo babičce.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 01.03.19 07:54

Když píšeš chodím - spi v jiné místnosti? Zkoušela jsi v ní s ním přes noc zůstat třeba na matraci? Protože tohle spíš vypadá na potřebu blízkosti,určitě nemá co půl hodiny žízeň.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 08:06

@katyna1984 davam do postylky a kdyz jdu spat tak spim s nim v manz. posteli

Hoa Mai
Kelišová 6202 příspěvků 18 inzerátů 01.03.19 09:46

Přesně tak, nedat a vydržet. Odstavovala jsem takto ročního, nebylo to teda tak hrozné, jak ty popisuješ, ale taky by nejradši dudlal celou noc. Nechala jsem si ho v posteli, on je velký mazel a nechtěla jsem ho nechat úplně samotného, ale na dožadování se kojení jsem vlídně,ale rozhodně řekla ne a nedala. Dala jsem jen jednou za noc v době, kdy jsem měla vypozorováno, že opravdu saje a kdy mohl mít žízeň. Samozřejmě si pořval, ale zvykl si a od té doby měl i mnohem kvalitnější spánek a já také.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 10:30

@Ennny urcite neodejdu. budu tu kdyz tak s nim abych mu pomohla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 12:52

potrebovala bych ho naucit spat v postylce pres den.. taky nevim jak na to

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 01.03.19 13:11

Já teď odstavuju 19 měsíční. Od včerejšího ráno nedostala. Snažím se ji zabavit, odvést pozornost. V noci se budila s řevem. Když jsem ji chtěla vzít, nechtěla a spustila ještě víc. Tak jsem ji chvilku nechala a mluvila na ni a mluvila. Pak se nechala pochovat a šlo se do obýváku. Pak zase zpátky. Na telefonu jsem ji pustila ukolébavky. Dnes šla do postele vyloženě až když byla unavená. Předtím jsem ji měla pár minut na ruce. Ale jsem odhodlaná vytrvat. Odstavuju už třetí dítě, všechny savci, kteří by se sami neodstavili. A konkrétně u téhle malé je to už snad desátej pokus o odstav v průběhu dvou tří měsíců. Ale teď už vydržím. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 13:29

@Amelie30 drzim vam palce.. klidne sem piste prubeh… ja taky treti..

Amelie30
Ukecaná baba ;) 2375 příspěvků 01.03.19 14:24
@Anonymní píše:
@Amelie30 drzim vam palce.. klidne sem piste prubeh… ja taky treti..

Taky držím palce. U nejstarší jsem zkoušela postupný odstav, prelepena prsa, pomazat prsa hořčicí a nic. Syn se odstavoval nejlíp. I u téhle jsem zkusila postupný odstav, nakonec byla u prsa naložená víc, než předtím. Takže prostě nedám. :lol: to už vydržím, mám zkušenost, že dvě noci byly krušné a třetí děti spaly už celou noc, maximálně se vzbudily jednou, cucly pití a spaly dal. Mala má taky pití s kapkou šťávy. Sunar dávat nebudu. Teď vstala a chtěla zase prso. Nic, dostala jídlo. :lol: prsa zatím odsavam, aby netvrdla, mlika mám hodně. A co vy? Jak bojujete? :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 16:54

holky a kdybych odstavila ve 14mes. co mam davat? sunar? a z ceho? maly neumi pit z lahve… holkam. byly uz 2roky… to jsem jim davala kravske
plnotucne.. ale u mladsiho ditete si nejsem jista

Váš příspěvek
Reklama