Odstavení 18měsíční V NOCI

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
482
10.10.21 08:48

Odstavení 18 měsíční V NOCI

Posledních pár měsíců jsem měla štěstí na pár setkání s maminkami, kterým se osvědčilo odstavit v noci. Nakonec jsem nenašla odvahu, ale už ji mám. Dceři bude v lednu 2 roky, odstavit úplně nechci, ale kojí se na uspání, pak kolikrát milionkrát v noci a i přes snažive čištění jsem nešťastná z jejich zoubků. Zubařka tvrdí skrz kojení, já věřím poznatkům, že kojení za to nemůže, ale je to pro mě i tak další důvod, další že půjdu na operaci se žlučníkem a tuším, že pár nocí nebude zrovna pohodlných i bez bočního kojení. Takže to zkusím, ale potřebují podporu, zkušenosti.

Budu vysvetlovat, že v noci, kdy všichni spinkaji, je tma se nepapa, ale spinká a mlíčko bude zase až ráno vstaneme. Ale dá se to tak, že při nekojeni usne a v noci nebude? Uspáváni je další blbá věc. Ale logicky si myslím, že bych měla večer nakojit normálně v obýváku, pak jít do ložnice, že se jde spát a asi použít nosítko nebo nevím protože to bude problém. Je mi jasné, že pár nocí zabere než přestane nějaký vztek a rev, budu chovat, uklidňovat…

Kdo kojil ve dne v noci, a kojil i na uspání, jak se vám skončení kojení v noci povedlo? Moc díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
301
10.10.21 08:59

Jednoduse, ja mliko nemam, tak spala se mnou a manzelka v obyvaku, par noci a bylo po kojeni, stihli jsme to do tech dvou let. Proste musis skoncit se vsim kojenim, i s tim na uspavani, jinak dite bude vedet, ze to mliko proste furt mas. Maly jsem rekl, ze sla mama na nakup atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
10.10.21 09:06

Místo prsa jsem nabízela vodu, dvě noci byly krušné, ale zabralo.. synovi bylo 18měs a kojila jsem pak do 2 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
10.10.21 09:19

V noci jsem přestala kojit, když byl synovi rok. Odešla jsem na noc z ložnice, manžel tak nabízel jenom vodu. Nám k tomu stačily 2 noci, tu druhou už se manželovi nevzbudil. Definitivně jsem odstavovala pak ve 2 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
10.10.21 09:39

@TinaAn takže nakojis, ale uspis jinak, usne ti jen tak že leží? A noci ste nějak přežili. Přes den normálka. Já se desim uspání a pak vím, že dcera bude plakat a křičet nene a probudí se naplno, s tím mám zkušenost i normálně. Takže to bude o tom to vydržet nooo.

Pro ostatní, to jsem nezvládla dopsat. Druhá polovička nepřipadá v úvahu, jezdí z prace i o půlnoci, jindy vstává ve čtyři, musím sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10398
10.10.21 09:45

@klinerovi A to je v práci 7 dní v týdnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
10.10.21 10:19

@klinerovi Ne, já uspala klasicky u prsa a když se syn v noci probudil, dala jsem mu vodu. Spal u nás v posteli. První noc teda krušná, to brečel hodně, hladila jsem ho, mluvila na něj. Další noc lepší a pak už dobrý. Ale já byla fakt vyřízená a musela jsem noční kojení zrušit, byl přicuclej de facto nonstop v noci, já přes den musela fungovat, mám další 2 děti. Chce to fakt být přesvědčená a neuhnout..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27606
10.10.21 12:20

Taky kojím na spaní, ale v noci už ne, prostě není a konejšit aby zase usnul. Párkrát se vzteká, ale většinou ho třeba jen prendam z postýlky, položím vedle nás a spí dál :nevim: občas když je unavený hodně tak se večer jen přituli nebo si mi dá ruku na prsa a usne i bez. S kojením na spaní už taky omezuju, jak začne usínat konec a daň teda dudlík a on už usne sám. Za měsíc mu budou dva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16036
11.10.21 07:50

Vzdycky jsem odstavila nejdriv v noci.
Normalne usnuli u prsa a v noci jsem proste nedala, zadny dlouhy vysvetlovani, proste mliko uz v noci nebude, jsem unavena a chci spat.
Nad ranem jsem kvuli delsimu spani uz zase normalne nakojila.
Zadnou vodu jsem nenabizela.
Vsichni to rychle pochopili.

Ale klicove je to, abys ty sama byla naprosto rozhodnuta a jista, ze uz nedas. Oni to vyciti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat