Odstavení a homeopatika Ricinus Communis 5ch

22
27.10.19 14:04

Odstavení a homeopatika Ricinus Communis 5ch

Holky odstavuju dceru, už ji nedávám vůbec. Prsa jak balóny, a doma mám jen Ricinus Communis Ch 5. Je to co k čemu? Pomůže to, nebo musím koupit jiné… Dostanu se do lékárny až v úterý, tak musím nějak vydržet co… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.10.19 14:16

@Alesim já to brala, dávkování si nepamatuju. Pak jsem ještě pila šalvějový čaj. A prsa odstříkat ve sprše - ale jen do úlevy, aby se ti pak nenalévaly ještě víc.
2-3 dny a bylo po všem.

EDIT: tak pardón, brala jsem tu 15… myslela jsem, že je jen jeden druh a pouze se na snížení/zvýšení laktace jinak dávkuje :oops:

Příspěvek upraven 27.10.19 v 15:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
27.10.19 14:18

@Jitul.kaaa9 děkuji, tak snad někdo připíše dávkování. Ať to nedávám na zvýšení laktace :lol: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 14:41

@Alesim Riccinus communis 5 CH je na zvyseni laktace na zastaveni je rusim redeni 15 nebo 30 CH…pit salvejovy caj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
27.10.19 14:43

@Julinka 18 já vím, takže vydržet a pít ten čajík. V návodu píšou že se může jen dvakrát denně… Víc asi radši ne že :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.19 14:49

@Alesim Ahoj ty jsou na zvýšení laktace. Prodávaj se 15 CH a ty jsou na zastavení laktace a dávkování ti poraděj v lékárně. Jinak pod teplou sprchou si trochu odsát ať se ti uleví. Po 3 dnech by se ti mělo ulevit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama