Odstaveni od kojení odjezdem

2998
3.1.19 13:38

Odstaveni od kojení odjezdem

Ahoj, mám dotaz. Dostavila jste některá své dítě tím, ze jste na víkend odjely pryč a tatinek se postaral? Premyslim, ze to tak udělám a rada bych slysela vaše zkušenosti. Nebo jak jste odstavovaly vy? Dekuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

11225
3.1.19 13:41

jo.. bez problému

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.19 14:00

Docela přísná metoda :lol: ale chápu, že pokud je dítě fakt závislák a už se to nehodí není zbyti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2998
3.1.19 14:03

Kojim už jen v noci, to je na prsu furt. Už i hodně kouše… A to fakt bolí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
3.1.19 14:09

Ahoj, ja postupne snizovala, az jsem posledni mesic kojila uz jen rano. Jednoho dne rano jsem uz nenakojila a nic se nedelo, takze hned nasledujici vikend uz kluci jeli spolu na vikend a ja mela doma klid. Nocni kojeni jsme zrusili cca v 8 mesicich tim, ze zacal chodit tatinek. To bylo u starsiho - ten nebyl extra prsomil. Mladsi je docela zavislak. Nocni kojeni jsme zrusili zase tim, ze od 8 mesice s nim spi tatinek. Odpoledni kojeni byl boj, dost se mi dobyva pod triko. Mam osvedcenou zmenu prostredi, to si na prso nevzpomene a prozkoumava novy teren. Ale kamoska to ma zase naopak-v jinem prostredi ji dcerka naopak vyvadi nejvic a chce kojit. Memu mladsimu mu 9mesicu a kojim uz jen rano a vecer a chtela bych takto vydrzet do roka a pak utnout uplne. Pokud nekojis vic jak 2× denne a tatinek se na to citi umi to s prckem, tak proc ne. Dle mych zkusenosti kdyz te malej neuvidi, tak si nevzpomene. Taky zalezi jak je prcek stary.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
3.1.19 14:10

U nás to nepomohlo… byla jsem v porodnici 3 noci, pak s malým 5 nocí v nemocnici a stejně po návratu chtěla zas… a nedat se rovnalo psycho pro všechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
3.1.19 14:10

@Mirinda27 ted to ctu :mrgreen: Me prave malej taky dost kouse. Zacal v noci chodit tatinek a je to. Ja ho mela celou noc pristaho a prsu a to uz proste neslo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7166
3.1.19 14:23

První jo,pila už minimálně,měla 2 roky…asi by to šlo i jinak,ale přišlo mi to nejjednodušší a taky jsem si chtěla vyrazit :mrgreen: Po návratu dobrý. Asi za hodinu si vzpomněla,že vlastně to prso,chvíli zkoušela a řvala. Ale jelikož jsem věděla,že zvládla celý víkend v klidu a ani si nevzpomela,když byla s tátou, tak mě to posílilo být v klidu a věděla jsem že to opravdu nutně nepotřebuje,že je to jen zvyk.Tak jsem odolala.Dalsi dva dny se párkrát zeptala a pak už nic.Druha se přirozeně odstavila před druhým rokem i bez odjezdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
3.1.19 14:28

Jo. Ja odjela na 2 dny, dcera cerstve rok. Dokonce diky flasce se zkratilo uspavani z hodiny u prsa na 20 minut…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1986
3.1.19 14:34

Jo odjela jsem rovnou na 14 dní :mrgreen: dítě to prezilo bez následků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2998
3.1.19 14:35

@Annnit malýmu je 10 měsíců a jak říkám, v noci dost kouše, budí se minimálně 4× a uspavani trva hodku, hodku a pul. Pres den ho kojim max jednou, nevyžaduje to. Ale ta noc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2998
3.1.19 14:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
447
3.1.19 14:49

Já jsem teď odstavila 30. prosince. Taky se furt budil a byli jsme už všichni hotoví. Přes den jsem taky kojila 3×. Nejhorší bylo, že i usínal u prsa. A kupodivu úplně v pohodě. V noci se budí max. 2× a po obědě už mléko nedávám vůbec. Akorát to uspávání večer ještě musíme vypilovat. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
3.1.19 15:31

@Mirinda27 chapu, me se budil co hodinu a porad si chtel dudat a nakonec se zahryznul. Nastoupil tatinek a je klid

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1028
3.1.19 20:13

Ja odjela na vikend, pak jeste tak tyden chtela ale uz jsem nedala. Od te doby klid a spala najednou celou noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama