Odstaveni pri tehotenstvi

Anonymní
7.11.20 21:50

odstaveni pri tehotenstvi

Ahoj. do ktereho mesice 2. tehotenstvi jste kojili prvni ditko? a je pravda, ze se odstavi samo? diky. asi hlavne pro matky deti vekoveho rozdilu max 2 roky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1619
7.11.20 21:56

Já jsem prokojila těhotenství, zvládli jsme pár měsíců i tandem. Dceři to bylo úplně jedno (nevadila ji ani MS ani těhotenství). Rozdíl mezi dcerami je 2r3m. Přiznávám, že někdy mi kojení v těhotenství nebylo úplně příjemné (citlivá prsa), ale nedělo to žádnou neplechu (netvrdlo mi břicho).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
7.11.20 21:58

No samo to uplne nebylo. Kolem tretiho mesice tehotenstvi. Tou dobou byly malemu jiz dva roky a kojil se jen pred spanim, takze si nechal vysvetlit, ze me to boli.

Byla jsem opravdu pevne rozhodnuta, nechtela jsem kojit tandem s takto velkym starsim sourozencem a nechtela jsem odstavit uplne na posledni chvili. Prekvapilo me, ze po narozeni starsi nenalehal, ze se pripoji- toho jsem se obavala nejvic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
7.11.20 22:14

Odstavila jsem kousek po zjištění těhotenství, někdy ve 23 měsících. Už jsem cítila, že by mě to vyčerpávalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
7.11.20 22:18

Mezi detmi jsou 2 roky a par dni. Starsi se sama odstavila cca 8 tydnu pred terminem porodu mladsiho. V tu dobu se kojila jen cca 2× za den, pred spanim a v noci. A jeden vecer proste usnula bez kojeni a ani dalsi dny uz nechtela. Kojeni mi bylo strasne strasne neprijemne, ale druhe tehotenstvi me tak sejmulo, ze jsem nebyla schopna to nejak resit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
7.11.20 22:22

Jak jsem byla asi mesic tehotna, tak se syn odstavil sam (2 r a 10 m), takze neco na tom asi bude.. a jsem fakt rada ze se odstavil, teprve pak zacal spat celou noc, tak jsem aspon nacerpala silu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
7.11.20 22:44

Malou jsem odstavila mezi 3. a 4. měsícem těhotenství, když ji byl rok a pul. Kojila se 3× denně, přes noc jsem to utla o chvilku dřív. Vysvetlila jsem ji, že už není, že už vše vypila. První den brečela, po dvou třech dnech si nevzpoměla.

Kdybych čekala až se dostaví sama, asi bych pak kojila v tandemu a to jsem nechtěla :oops: jednou jsme byla svědkem tandemového kojení 2 a asi 4 letého a ta představa mě úplně zhrozila… v principu proti tomu nic nemám, ale pro mě to není :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3714
7.11.20 22:47

Já otěhotněla, když prvnímu bylo 8m a když jsem měla potvrzené těhotenství, tak jsem cca měsíc postupně odstavovala. Naprosto bez problémů pro oba - prostě jsem si jeden den uvědomila, že už jsem asi 3 dny nekojila, tak že už asi máme odstaveno :-)
Věděla jsem, že tandem 100% ne. První mi dal fyzicky hodně zabrat, potřebovala jsem nabrat trochu sílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60923
7.11.20 22:47

Známá kojí pořád, po porodu obě děti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55831
7.11.20 22:52

Jednu dceru jsem kojila celé těhotenství a asi 3 měsíce tandem, potom jsem ji odstavila ve 2 letech a 2 měsících. Během těhotenství se mi to nepovedlo, i když jsem se snažila. Druhou dceru jsem odstavila někdy ve 4. měsíci těhotenství, kdy měla kolem 11 měsíců, protože mě opravdu hodně bolely prsa a bylo mi to hodně nepříjemné. Sama by se určitě neodstavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
8.11.20 02:32

Kdyz jsem byla v 6 mesici, mlicko najednou prestalo tect tolik a mala se sama odstavila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama