Odstavit miminko v 8 měsících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Any-123
Nováček 3 příspěvky 21.10.18 08:20
Odstavit miminko v 8 měsících

Ahoj, chci se poradit, jak spravne a bez stresu odstavit postupne miminko v 8 měsících, pres den pije po 2,5h plus papani. V noci jednou max dvakrát, prijde mi spis ze v noci neni hlad ale spis uklidnění, ale to me nevadí, jen nevim jak bude pak spinkat po odstavení, nekdy pres den potrebuje prso i na spinkani. Usinani je tak ze nakojim dam do postylky a po chvilce broukani spinka krasne. Diky za zkušenosti a rady
Ps: nekojit dal chci ze zdrav důvodu

Reakce:

TeSudička
Kecalka 294 příspěvků 21.10.18 08:25

Zacala bych pozvolna omezovat. Ja prestala kojit ze zdravotnich duvodu a dcera byla odstavena z hodiny na hodinu a bylo to sileny! Ja teda byla v nemocnici, tak to vyzral manzel

Lex1
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 1 inzerát 21.10.18 08:29

Já odstavila v 7,5 m. Hledala jsem lahvicku, kterou přijme, zkoušela UM, a když si našla „to pravé“, prso už jsem nedala. Celé to trvalo asi 3 dny. Šlo to dobře.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2244 příspěvků 21.10.18 08:31

Já odstavovala postupně, každý cca týden jsem odbourala jedno kojení. Pak jsem dva měsíce kojila vždycky nad ránem, to jsem odbourala před 10 dny, prostě jsem nedala. Dostala jsem antibiotika, která podle všeho u kojení brát můžu, ale miminko může dostat průjem, což mi přišlo zbytečné. Určitě to nedělej naráz, bude to pro mimčo strašný šok.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 21.10.18 09:55

najdi lahvičku a UM, které bude dítěti vyhovovst a pak vyměň kojení za UM. V tomto věku ještě mléko v nějaké podobě potřebuje. taky třeba zkus, aby krmil někdo jiný než ty. mohlo by to být snazší.

Any-123
Nováček 3 příspěvky 21.10.18 09:58

Ja zkouším ted odstrikavat a davat do lahve kdyz ma velky hlad prijme to ale po cca 60ml chce prso, bojim se ze bude hodne plakat no ???? hlavne v noci

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 21.10.18 10:09

nebude, neboj. Pokud už nyní akceptuje lahev, bude to v pohodě. Dudlíka má? On si možná chce u prsa dudlat, proto ten brekot. ale dá se to nahradit právě dudlíkem. Neboj, je potřeba, abys byla klidná a vnitřně smířená i ty. Dítě z tebe obavy cítí a je taky nervoznější. Pak už to jede v začarovaném kru­hu.

Any-123
Nováček 3 příspěvky 21.10.18 11:20

Prave, dudu vůbec nechce, zkouším davat furt nekdy zadudq, nekdy ji to doslova nasere :lol: hlavne prso nekdy vyzaduje kdyz rostou zoubky nebo dudu

tannul
Povídálka 21 příspěvků 24.10.18 08:54

Já teda úplně přestat kojit nemusela,ale mám stejnou kozomilku a když jsem si zlomila zápěstí, tak jsem nemohla nějakou dobu kojit a musela jsem dát UM. Měla jsem z toho hrůzu, protože mi právě taky odmítala dudlík a chtěla jen prso. Známá mi odsypala Naše mléko, které je z kozího mléka a je hodně podobné mateřskému a malá cucala jak o život, až jsem se bála že nebude chtít zpátky moje :lol: :lol: :lol: Takže to ta tvoje určitě zvládne, jakmile zjistí, že z toho teče ;) Držím palečky

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >