Odšťavňovač, který je opravdu dobrý

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ajurka
Kecalka 108 příspěvků 16.11.18 05:48
Odšťavňovač, který je opravdu dobrý

Dobrý den víte o dobrém odšťavňovači, který je levný ( cca do 1000)… Odšťavní jak zeleninu tak i ovoce a dobře se čistí… Abych dostala do dětí aspoň nějak vitamíny :kytka: děkuji moc co říkáte na tento https://www.google.cz/…328780144196?…ťavňovač+odstře­divý&client=ms-android-xiaomi-rev2&biw=360&­bih=616&tbas=0&tbs=vw:l,­p_ord:p,mr:1,ss:­44&prds=epd:1622430713­1653822288,pau­r:ClkAsKraXzwY0hGFZAX­ZwNZN84ky2NZZZcUz­RM6aPt0g5IXos­FOvN8gPWcBr1DrH-tpBQXrgKEnutn4MGIC­jChalBGsS9sdP_p7s­m7B0DiyIeWDLNGrMrPu–xIZAFPVH70fD2Z07t­0WL5Euvn6JfJb8Qjn4P­w,cdl:1,prmr:1,cs:1&sa=X­&ved=0ahUKEwjmnLbAk­tjeAhXHECwKHY-6BHYQgTYIwgQ

Reakce:
nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 16.11.18 07:07

já mám tento bosh:https://odstavnovace.heureka.cz/bosch-mes25a0/
splňuje vše kromě ceny.
obecně nejkvalitnější jsou šnekové odšťavňovače, ale to je už úplně jiná liga… já jsem ráda, že jsme do něj nakonec nešli, protože to využití u nás po opadnutí prvnostního nadšení enní až tak veliké, takže v případě větší investice by to byly vyhozené peníze.
děti mi i takto připravenou šťávu odmítají (v případě mladšího) a nebo nemohou většinu pít kvůli alergii (dcera a manžel)

soleile
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 16.11.18 07:10

Taky prvotní nadšení odpadlo a jen zavazel v kuchyni. Letos na jaře jsem ho po pěti letech vyhodila úplně..ale třeba využití najdete, ja jsem to nikomu neudala ty šťávy :mrgreen:

Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 16.11.18 07:20

Stejná zkušenost. Odšťavňovač koupen, po počátečním nadšení odložen kamsi do skříně a nakonec vyhozen. Pomohlo tomu také to, že byl levný (tak trochu jsem předpokládala, že to děti přestane bavit, já ho stejně moc nepoužívala) a byl špatně zkonstruovaný. Čínský konstruktér zřejmě neměl ponětí co se vlastně od takového odšťavňovače požaduje a zvolil tak neuvěřitelně špatně dělicí rovinu plastového krytu, že šťáva občas natekla až do motoru :-)

mi.anetka
Kecalka 335 příspěvků 2 inzeráty 16.11.18 09:34

Pokud máš tak malou investici, tak do toho bych nešla. My máme například robot kenwood a k tomu lis jako příslušenství a v zimě lisujeme každý den. Pokud chceš něco jen aby děti vypily a rozpočet 1000 kč, tak raději pořiď výkonný smothie maker, my máme od elektrolux a jako rychlovka to stačí.

cocomoon
Kecalka 212 příspěvků 16.11.18 10:58

Zkoušel jsem šnekovej odšťavňovač na robotu co máme doma a vůbec mě to teda neoslovilo. Ta dužina nebyla vymačkaná jak bych si představoval a strašně šťávy tam ještě zůstalo.
Jabka sem raději vymačkal na klasickém lisu a když sem byl v tom, tak sem rovnou namačkal několik koleček a mošt naházel do mrazáku.
A pokud nemáš velkej rozpočet a máš doma dobrej mixér, tak ani ten slavnej smothie maker nepotřebuješ :)
Já se těhle jednoúčelovej krámů snažím vyvarovat, protože bych se doma zachvilku nehnul.

ajurka
Kecalka 108 příspěvků 16.11.18 17:10

@nozu @soleile @Jar Jar @mi.anetka @cocomoon mě jde o to že já do syna nedostanu nic takže bych chtěla alespon pomocí stáv dostat nějaké vitamíny

nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 16.11.18 17:23

@ajurka víš co, já do syna dostanu pouze jablko, jinak taky nic. A ty šťávy do něj nedostanu ani náhodou… Tak jen aby sis to nemalovala na růžovo a neskončilo to u vás stejně.

cocomoon
Kecalka 212 příspěvků 19.11.18 09:49

Dyť to můžeš vyzkoušet, jestli to bude pít. Není potřeba hned kupovat odšťavňovač.
Třeba něco nahrubo rozmixovat a pak to vymačkat v látce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >