Odšťavňovač Kuvings EVO820 nebo Kuvings C9820

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sona66
Nováček 1 příspěvek 23.07.18 20:41
odšťavňovač Kuvings EVO820 nebo Kuvings C9820

Ahoj, jsem tu nová a tak se chci zeptat. Vážně uvažuju o odšťavňovači. Nejvíc se mi líbí kuvings. A teď otázka: jaký typ kuvingsu pořídit? Potřebuju převážně na jablka, ale to by měly zvládat asi oba typy…Máte někdo doma?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 21:00

@Sona66 prosím anononym, nemusí každý vědět co máme doma, nebo případně smazat. Kuvings odstavnovac máme, typ teď nevím a je to ten nejlepší odstavnovac, který jsem měla. Zvládne i tvrdé věci repu, celer, petržel tak i „travu“ jako špenát, bazalku atd. Motor je fakt výkonný. Jen škoda, že je z plastu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 21:23

@Sona66 čištění je právě dobré, mají k tomu spoustu udělátek, třeba na čištění sitka je speciální nástavec do kterého se sitko vloží a párkrát zatočis kolem a je hotovo. Pak k tomu mají kartáček, který je taky fajn a silný a ještě malou stetku na čištění zahybu. V navodu radili, ze se macisrit, tak, ze do nej nalejes vodu a nechas par otacek, a je tomtaky super. Jen tedy na tom plastu je časté používání znát. I smontovani je jednoduché, má to asi 4 části, které do sebe lehce zapadnou (je tam nápověda- namalovana tečka), takže se nemusí složité vymyslet jak to složit. Mě na celém tomto odstavnovaci vadí opravdu jen ten plast. Sice je neškodný, ale je na něm znát časté použití, máme ho asi 2,5 roku, používáme ho cca 2× týdne a pořád funguje dobře. Má i fci zmrzlinovace, to jsem ještě nezkoušela a smoothie, to taky nepoužívám. Zvladne rozdrtit i mrazene ovoce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Říká si o místo na kandidátce? Jaromírovi věřím, vzkazuje Musil z nemocnice!

Moderátor Honza Musil se stále zotavuje z vážného úrazu, který si před Vánoci... číst dále >

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >