Odstěhovala jsem se a rodina ztratila zájem

Anonymní
25.5.20 21:00

Odstehovala jsem se a rodina ztratila zajem

Ahoj, prosim anonym nebo smazat.. v lednu jsem se odstehovala od rodicu k priteli. Uz predtim jsem tam jezdila vetsinou jen ob vikend, ale kdyz to slo tak jsme se potkavaly s mamou alespon na obed nebo kafe (1/2tydne). A kecaly nekolik hodin, Ale kdyz jsem si odvezla veci (80km daleko) tak se prestala rodina zajimat. Ze zacatku teda mamka napsala sem tam smsku jak se nam zarizuje, co varim. Ale nekdy kolem unora uplne ztratila zajem. Ja ji treba poslu fotku, dlouhej mail a na to odpovi za dva tri dny „hm dobry“ nezepta se jak se mame, neodpovi jak se maji oni. Nikdy se neprijela k nam podivat a to ze zacatku jeste porad nabizela at si vyberu set nadobi, pribory..Volala jsem nedavno babicce k svatku a hovor trval 48s. Nevim co se to deje :( rodinu jsem ted nevidela 14 tydnu. Dnes jsem mame volala ze ve stredu budu ve meste, at se sejdeme na obed a konecne pokecame. Pry nevi jak bude mit cas. Bydli u ni rodice co jsou stari, tak jsem chapala pocatecni obavy, ale do prace do mesta normalne chodila porad. Mam jeste 15leteho brachu, takze pro nej je ted obdobi kdy nit statsi sestru je trapny. Fakt mi to je lito, ze md takhle odrizli.:( a hlavne nevidim duvod. pritele mi rodina chvalila ma dobrou praci, zazemi..Nejdu si tak ani pro radu jako spis se vykecat

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

193
25.5.20 21:07

Tak to je naozaj zvlastne. My si s dcerou piseme kazdy den, aspon nejaku vetu vzdy ako sa ma a tak, volame si. Zije v zahranici, takze sme sa aj dost dlho nevideli, ale chyba nam doma. Sme ale radi, ze he stastna a spokojna. Mojim rodicom volam tiez takmer kazdy den ako sa maju a ci su v poriadku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1384
25.5.20 21:14
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim anonym nebo smazat.. v lednu jsem se odstehovala od rodicu k priteli. Uz predtim jsem tam jezdila vetsinou jen ob vikend, ale kdyz to slo tak jsme se potkavaly s mamou alespon na obed nebo kafe (1/2tydne). A kecaly nekolik hodin, Ale kdyz jsem si odvezla veci (80km daleko) tak se prestala rodina zajimat. Ze zacatku teda mamka napsala sem tam smsku jak se nam zarizuje, co varim. Ale nekdy kolem unora uplne ztratila zajem. Ja ji treba poslu fotku, dlouhej mail a na to odpovi za dva tri dny „hm dobry“ nezepta se jak se mame, neodpovi jak se maji oni. Nikdy se neprijela k nam podivat a to ze zacatku jeste porad nabizela at si vyberu set nadobi, pribory..Volala jsem nedavno babicce k svatku a hovor trval 48s. Nevim co se to deje :( rodinu jsem ted nevidela 14 tydnu. Dnes jsem mame volala ze ve stredu budu ve meste, at se sejdeme na obed a konecne pokecame. Pry nevi jak bude mit cas. Bydli u ni rodice co jsou stari, tak jsem chapala pocatecni obavy, ale do prace do mesta normalne chodila porad. Mam jeste 15leteho brachu, takze pro nej je ted obdobi kdy nit statsi sestru je trapny. Fakt mi to je lito, ze md takhle odrizli.:( a hlavne nevidim duvod. pritele mi rodina chvalila ma dobrou praci, zazemi..Nejdu si tak ani pro radu jako spis se vykecat

No musis se zeptat vasich naprimo, jestli se neco nedeje :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 21:17

Hele je to smutný, ale mám to teď podobně. Bydlím v Německu kousek za hranicemi. Když jsme se jeden den díky vyřizování dostala do Čech, jela jsem navštívit mámu. Tam je vše ok. K tomu jsme psala ségře, je doma už od začátku Korony na Kurzarbeit. Napsala, že přijede. Ve finále se ani neozvala, aby prostě řekla alespoň mamce, že nedorazí. Čtrnáct dní na to to udělala znovu. A pak máme brečí do telefonu, jak mě a děti už dlouho neviděla, kvůli těm zasran.ejm zavřenejm hranicím. Druhá ségra se mi ani neozve. Ony od sebe bydlí kousek, normálně se stýkají a na mě úplně kašlou. Nejhorší je, že to tak asi bylo vždycky, jen jsme ja vyvíjela větší iniciativu. Poslední dobou přicházím na to, že je to u nás v rodině normální. Jediný, kdo nás navštíví, je moje máma a to za předpokladu, že si ji přivezu. Jinak na nás všichni kašlou a jen vyčítají, že se neukážeme. :poblion: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
5253
25.5.20 21:18
@Anonymní píše:

Já nevím, no, mám starší sestru a neteře a nemám ráda takového povídání po telefonu, po skypu, apod. o ničem. Co děláte, pak fotky dětí, videjka, a co vaříte, dneska jsem byla ve městě a tak… Mě to strašně votravuje. Ale ráda je vždycky vidím. Já mám radši normální interakce naživo. Ale ony jsou vždycky chvíli nasraný, že nevolám a nekecám o těch pro mě nezajímavejch věcech. Tak za nima přijeď a budete zase kecat hodiny. Někdo na to fakt není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 21:29

Stalo se mi to samé :( Je to tedy už déle, co jsme se s manželem odstěhovali. Ze začátku to šlo, my jsme tam jezdili často a oni k nám taky. Když jsem byla těhotná a narodila se dcera, tak jezdili dost často, přestože je to 200 km. Teď mi obča zavolá táta nebo zavolám bráchovi, který je taky mladší, tak to chápu, že tomu je to fuk, ale s mamkou se to vůbec nedá. Byli jsme u nich na návštěvě v listopadu a pozvala jsem je na Vánoce. Nakonec nepřijeli, tak že přijedou později..přesouvali, až nepřijeli ani do března. Když zavolám, končí hovor do pár minut a když napíšu smsku, mmsku. Tak mi přijde : „Ok.“ nebo „Tak to máš dobrý“Sami od sebe, že by zavolali nebo napsali to ne, jen k narozeninám přišlo „Vše nejlepší“ 8o :(

Prosím anonym, píšu podrobnosti o rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
K92
577
25.5.20 21:30

Tak je to zvláštní, když jste tak byly zvyklé, ale každý to má nastavené jinak. Já třeba nesnáším vykecavaní do telefonu o ničem, vlastně mi přijde i divné si všechny novinky hned psát, protože pak když se vidíme, tak není o čem mluvit. Teda já nevedu tak vzrušují život, abych o tom co je nového musela neustále komunikovat s mámou. Naopak jsem zjistila, že mi vyhovuje mít své soukromí a snažím se, aby toho věděla co nejmíň, protože čím víc ví, tím víc do věci kecá, takže radši často dělám, že nic nového není. Na takový ten pokec mám prostě kamarádky. Přijde mi vlastně i divné, aby dospělá ženská smutnila, že si s ní máma nechce každý den volat o tom, co uvařila k obědu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama