Odstěhovali byste se z ubytovny?

176
18.4.20 15:45

Odstěhovali byste se z ubytovny? :-D

Chápu, že mi tu budete dávat rady, abych dal výpověď, protože by jste za 14 500 Kč nebo 15 500 Kč nepracovali, ale trochu se tu pokusím rozepsat. Pracuji od domu 62 km, kdybych jezdil každý den do práce, projel bych majlant, proto jsem tam na ubytovně, ale už bohužel nebydlím sám. No a ten člověk se na pokoji roztahuje, má tam stůl a už 2 měsíce má na něm věci, má i věci na mé židli, kterou jsem si donesl z kuchyně. Má cukrovku na displeji naměřil 7 a prý nemá jednu ledvinu, kdyby jí měl, tak by hrozně chrápal. Teď nechrápe vůbec, takže dá se tam vyspat.
A vrátit se na ten pokoj zpátky, kde jsou teď 2 pokoje volné, by byla asi chyba, každý si tam jen dělal co chtěl, většina z těch lidí co tam byla jen kouřila na pokoji. A bylo tam blbý, že když chtěl jít člověk na wc a do sprchy, musel přecházet ještě přes jeden pokoj. Nicméně ten člověk, co tam bydlel minulý rok, tak už nežije, dostal infarkt, to byl člověk, který skoro denně pil a každých 20 minut kouřil na pokoji, protože byl lenivý chodit ven. Ubytovnu platím 1 800 Kč měsíčně, našel jsem i podnájem 1+1 za 7 000 Kč měsíčně a ještě jeden pokoj v jednom rodinném domě, to bych tam platil jen 3 500 Kč za měsíc, uvažuji, že bych šel bydlet tam do soukromí.
Jasně, šel bych bydlet normálně do podnájmu, ale s mým platem si to nemůžu dovolit. To dát jedině v budoucnu výpověď a jít za lepším. A kolega na pokoji mě štve, pořád jen vyzvídá, kde jsem byl, kdo mi volal a podobně. Já se ho třeba na to neptám. Ptal se i, kde jsem byl, když jsem se vrátil z kuchyně. Nebo se mě ptal, jestli mě ten kolega, kde jsem bydlel, mě do toho pokoje pustil, přitom jsem měl od toho pokoje klíče. :-D No, co říct, budu rád, když se přestěhuji do toho rodinného domu, ale budu se tam nejdřív jít muset podívat, ještě štěstí, že bydlím pátek, sobota, neděle doma, do práce jezdím až v pondělí.

Co vy byste řekli na mém místě tomu mému spolubydlícím???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10921
18.4.20 15:55

Šla bych do 1+1 a hledala si buď lepší práci a nebo privydelek pokud ti nestačí 7 tis měsíčně na jídlo a ostatní výdaje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
18.4.20 15:57

Pro Boha, co je to za člověka? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ty by ses měl poohlédnout po nějakém psychologovi, který by ti pomohl. Tvoje příspěvky jsou poněkud zvláštní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32690
18.4.20 16:07

@Halamka to je ten, co se tu chlubí, kolik má našetřeno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34763
18.4.20 16:15
@Zdeněk IV píše:
Chápu, že mi tu budete dávat rady, abych dal výpověď, protože by jste za 14 500 Kč nebo 15 500 Kč nepracovali, ale trochu se tu pokusím rozepsat. Pracuji od domu 62 km, kdybych jezdil každý den do práce, projel bych majlant, proto jsem tam na ubytovně, ale už bohužel nebydlím sám. No a ten člověk se na pokoji roztahuje, má tam stůl a už 2 měsíce má na něm věci, má i věci na mé židli, kterou jsem si donesl z kuchyně. Má cukrovku na displeji naměřil 7 a prý nemá jednu ledvinu, kdyby jí měl, tak by hrozně chrápal. Teď nechrápe vůbec, takže dá se tam vyspat.
A vrátit se na ten pokoj zpátky, kde jsou teď 2 pokoje volné, by byla asi chyba, každý si tam jen dělal co chtěl, většina z těch lidí co tam byla jen kouřila na pokoji. A bylo tam blbý, že když chtěl jít člověk na wc a do sprchy, musel přecházet ještě přes jeden pokoj. Nicméně ten člověk, co tam bydlel minulý rok, tak už nežije, dostal infarkt, to byl člověk, který skoro denně pil a každých 20 minut kouřil na pokoji, protože byl lenivý chodit ven. Ubytovnu platím 1 800 Kč měsíčně, našel jsem i podnájem 1+1 za 7 000 Kč měsíčně a ještě jeden pokoj v jednom rodinném domě, to bych tam platil jen 3 500 Kč za měsíc, uvažuji, že bych šel bydlet tam do soukromí.
Jasně, šel bych bydlet normálně do podnájmu, ale s mým platem si to nemůžu dovolit. To dát jedině v budoucnu výpověď a jít za lepším. A kolega na pokoji mě štve, pořád jen vyzvídá, kde jsem byl, kdo mi volal a podobně. Já se ho třeba na to neptám. Ptal se i, kde jsem byl, když jsem se vrátil z kuchyně. Nebo se mě ptal, jestli mě ten kolega, kde jsem bydlel, mě do toho pokoje pustil, přitom jsem měl od toho pokoje klíče. :-D No, co říct, budu rád, když se přestěhuji do toho rodinného domu, ale budu se tam nejdřív jít muset podívat, ještě štěstí, že bydlím pátek, sobota, neděle doma, do práce jezdím až v pondělí.Co vy byste řekli na mém místě tomu mému spolubydlícím???

Hledala bych lepš práci blíž domovu nebo tam, kde pracovní přiležitost je. A našla tam i bydlení. Já bych asi jako dospělá nezvládla bydlet s nikým, kdo by nebyl rodina nebo partner. Ale nebyla jsem v takové nouzi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
18.4.20 16:15

@vokishka

Ano, jsem to já. :andel: :andel: :andel: :andel: :andel: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :* :* :* :* :* :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5767
18.4.20 16:16
@vokishka píše:
@Halamka to je ten, co se tu chlubí, kolik má našetřeno?

Jo, to je on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2646
18.4.20 16:18

Mě by zajímalo, co děláš s výplatou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
18.4.20 16:20
@Petula306 píše:
Mě by zajímalo, co děláš s výplatou

Šetřím. ;) :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21524
18.4.20 16:25
@Zdeněk IV píše: Šetřím. ;) :oops:

V tom případě trochu pusť zilou a bez bydlet do pokoje v rodinném domku, na ubytovnu s magorem vedle si půjde jen naprostá zoufalka ani ne strejchnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58787
18.4.20 16:28

No doma na víkend je kde?? Tam taky platíš??
Nebo to je mama hotel, kde ti vyperou, vyzehlí, uvaří, nabali jídlo na týden a to vše za hubičku???
Jinak ne…na ubytovně bych nebydlela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53936
18.4.20 16:44

@Zdeněk IV chce to lepší práci a samostatné bydlení. To Tě ta ubytovna tak baví? Ten plat je teda nízký, to budeš mít kdekoliv ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
18.4.20 16:51

@Hanka1

Tak to máš pravdu, dneska tam budu psát mail, ale nejlepší bude, když se tam pojedu podívat nebo mě tam když tak můžou dovézt, nazpátky už pojedu autobusem z té firmy, kde pracuji, je to jen 6 km, je to jen jedna zastávka. A je tam i internet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33240
18.4.20 16:53

@Zdeněk IV

Vždyt to už se tu nedávno řešilo, že budeš hledat jinou práci, nevím, na co pořád čekáš… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2986
18.4.20 17:08

Garsonku a lepsi praci… nebo rodinny dum a hledat postupne i lepsi praci+ ted nahnat neco brigadama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat