Odstěhování dítěte k otci do zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skotka2
Povídálka 18 příspěvků 16.03.18 15:37
Odstěhování dítěte k otci do zahranici

Ahojky, potřebují poradit. Syn se v létě stěhuje ke svému otci do Skotska kvuli skole. Bude jeste 2 roky zakladni školou povinny, chodí ted do 7tridy. Mám ho v peci a nechci to měnit, nechci to tahat prez soudy. Na sociálce mi paní neuměla odpovědět, mám si to najít na internetu což jsem nenašla. Nevím zda máme s otcem sepsat nějaký doklad ze bude stále v me peci, ale nebude mi platit na něj výživné když ho bude vyživovat on. Ma stín někdo zkušenost? Děkuji předem za info. :kytka:

Reakce:

Halamka
Závislačka 3652 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 16:08

Tak asi to máte zařízené ve škole.
Výživné byste měla platit Vy otci dítěte.

skotka2
Povídálka 18 příspěvků 16.03.18 16:21
@Halamka píše:
Tak asi to máte zařízené ve škole.
Výživné byste měla platit Vy otci dítěte.

Ano školu mám vyrizenou jak tady v CR tak i ve Skotsku. Výživné vim ze budu platit otci, po domluvě, jen jde o to vo máme mezi sebou sepsat, když syn bude stále v me peci.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 16.03.18 16:35
@skotka2 píše:
Ano školu mám vyrizenou jak tady v CR tak i ve Skotsku. Výživné vim ze budu platit otci, po domluvě, jen jde o to vo máme mezi sebou sepsat, když syn bude stále v me peci.

pokud na něj nic nebereš, tak netřeba.. jde o vaši dohodu..

Lama Lama
Hvězda diskuse 49141 příspěvků 16.03.18 16:50
@skotka2 píše:
Ano školu mám vyrizenou jak tady v CR tak i ve Skotsku. Výživné vim ze budu platit otci, po domluvě, jen jde o to vo máme mezi sebou sepsat, když syn bude stále v me peci.

Sepisovat mimosoudje nema smysl nic. Bud dohoda a na soud. Nebo jestli si verite, tak nic. Jestli chce ochranu on, tak at ti to posila a ty mu to posilej zpatky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >