Reklama

Odstěhování dítěte k otci do zahraničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

skotka2
Povídálka 18 příspěvků 16.03.18 15:37
Odstěhování dítěte k otci do zahranici

Ahojky, potřebují poradit. Syn se v létě stěhuje ke svému otci do Skotska kvuli skole. Bude jeste 2 roky zakladni školou povinny, chodí ted do 7tridy. Mám ho v peci a nechci to měnit, nechci to tahat prez soudy. Na sociálce mi paní neuměla odpovědět, mám si to najít na internetu což jsem nenašla. Nevím zda máme s otcem sepsat nějaký doklad ze bude stále v me peci, ale nebude mi platit na něj výživné když ho bude vyživovat on. Ma stín někdo zkušenost? Děkuji předem za info. :kytka:

Reklama

Reakce:

Halamka
Závislačka 3437 příspěvků 16.03.18 16:08

Tak asi to máte zařízené ve škole.
Výživné byste měla platit Vy otci dítěte.

skotka2
Povídálka 18 příspěvků 16.03.18 16:21
@Halamka píše:
Tak asi to máte zařízené ve škole.
Výživné byste měla platit Vy otci dítěte.

Ano školu mám vyrizenou jak tady v CR tak i ve Skotsku. Výživné vim ze budu platit otci, po domluvě, jen jde o to vo máme mezi sebou sepsat, když syn bude stále v me peci.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 16.03.18 16:35
@skotka2 píše:
Ano školu mám vyrizenou jak tady v CR tak i ve Skotsku. Výživné vim ze budu platit otci, po domluvě, jen jde o to vo máme mezi sebou sepsat, když syn bude stále v me peci.

pokud na něj nic nebereš, tak netřeba.. jde o vaši dohodu..

Lama Lama
Hvězda diskuse 47726 příspěvků 16.03.18 16:50
@skotka2 píše:
Ano školu mám vyrizenou jak tady v CR tak i ve Skotsku. Výživné vim ze budu platit otci, po domluvě, jen jde o to vo máme mezi sebou sepsat, když syn bude stále v me peci.

Sepisovat mimosoudje nema smysl nic. Bud dohoda a na soud. Nebo jestli si verite, tak nic. Jestli chce ochranu on, tak at ti to posila a ty mu to posilej zpatky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama