Odstěhování dítěte k otci do zahraničí

40
16.3.18 15:37

Odstěhování dítěte k otci do zahranici

Ahojky, potřebují poradit. Syn se v létě stěhuje ke svému otci do Skotska kvuli skole. Bude jeste 2 roky zakladni školou povinny, chodí ted do 7tridy. Mám ho v peci a nechci to měnit, nechci to tahat prez soudy. Na sociálce mi paní neuměla odpovědět, mám si to najít na internetu což jsem nenašla. Nevím zda máme s otcem sepsat nějaký doklad ze bude stále v me peci, ale nebude mi platit na něj výživné když ho bude vyživovat on. Ma stín někdo zkušenost? Děkuji předem za info. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4376
16.3.18 16:08

Tak asi to máte zařízené ve škole.
Výživné byste měla platit Vy otci dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
16.3.18 16:21
@Halamka píše:
Tak asi to máte zařízené ve škole.
Výživné byste měla platit Vy otci dítěte.

Ano školu mám vyrizenou jak tady v CR tak i ve Skotsku. Výživné vim ze budu platit otci, po domluvě, jen jde o to vo máme mezi sebou sepsat, když syn bude stále v me peci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60440
16.3.18 16:35
@skotka2 píše:
Ano školu mám vyrizenou jak tady v CR tak i ve Skotsku. Výživné vim ze budu platit otci, po domluvě, jen jde o to vo máme mezi sebou sepsat, když syn bude stále v me peci.

pokud na něj nic nebereš, tak netřeba.. jde o vaši dohodu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63920
16.3.18 16:50
@skotka2 píše:
Ano školu mám vyrizenou jak tady v CR tak i ve Skotsku. Výživné vim ze budu platit otci, po domluvě, jen jde o to vo máme mezi sebou sepsat, když syn bude stále v me peci.

Sepisovat mimosoudje nema smysl nic. Bud dohoda a na soud. Nebo jestli si verite, tak nic. Jestli chce ochranu on, tak at ti to posila a ty mu to posilej zpatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama