Odstoupení od smlouvy a vrácení peněz

2681
22.8.20 18:35

Odstoupení od smlouvy a vrácení peněz - služby

Krásný večer přeji. Potřebovala bych radu jak je to s vrácením peněz za nedodané služby.

V březnu jsme kvůli koronaviru museli přesunout termín víkendového wellness pobytu. Vybrali jsme si termín v říjnu, to nám potvrdili, vše OK. Na konci července psali, že si máme termín vybrat jiný, že v říjnu bude rekonstrukce hotelu. My dřív nemůžeme, prostě nenajdeme jinej termín, kterej vyhovuje všem zúčastněným, takže jsem na konci července žádala o storno a vrácení peněz, celkem 12 tisíc. Potřebovali i termíny plateb, vše vyřešeno 28.7. Od té doby jsem se 4× připomínala a dotazovala kdy mi budou peníze vráceny, po další urgenci odpověděli, že účetní má dovolenou a dobropis vystaví až se vrátí, v září, následně budou peníze v dobropisové lhůtě vráceny.

A mě zajímá, mají na toto právo? Vždyť mně může být jedno, že ma účetní dovolenou, ne…? Hlavně ten přístup, X upomínek, dovolat se je nemožné a už se to táhne měsíc. Vztahuje se na služby stejná lhůta jako pro zboží, tj.14 dní? Případně jak formulovat žádost o vrácení peněz neprodleně zpět, když už je to takhle dlouho? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23079
22.8.20 18:44

Já nevím, jestli oni třeba nespadají pod ty vouchery. POkud ano, měli by čas do příštího roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2681
22.8.20 18:54
@vokishka píše:
Já nevím, jestli oni třeba nespadají pod ty vouchery. POkud ano, měli by čas do příštího roku.

Ale oni jsou normálně otevření, jenom prostě v termínu, kterej jsme meli objednaneh, naplánovali rekonstrukci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama