Odstoupení od smlouvy na splátky

497
14.2.16 15:12

Odstoupení od smlouvy na splátky

Prosím všechny o radu, pomoc…Minulý týden jsem zakoupila zboží v Planeu (Tablet) na splátky, bohužel to byl nevhodný dárek, sešli se nám doma dva, měl to být dárek, potřebuju vrátit zboží, lze to??Dnes mi na prodejně prodavající řekla, že to musím zítra dojít řešit s vedoucím, potřebovala bych nějaké eso, jsem na mateřské a druhý tablet by nám byl k ničemu, nemluvím o tom, že až doma jsem si přečetla, že přeplatím jednou tolik :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Nafrněná
14.2.16 15:16

Za blbost se platí, nemusí to vzít zpátky…

• Nahlásit
  • Citovat
497
14.2.16 15:18

@Nafrněná To jsem opravdu potřebovala slyšet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
14.2.16 15:21

Měla bys to mít ve všeobecných obchodních podmínkách a nebo podmínkách spotřebitelského úvěru jakými způsoby je možné odstpit od smlouvy a pripadně s jakými sankcemi. Doporučuji tohle prostudovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
14.2.16 15:24

@Tess 85 děkuji za reakci, studovala jsem uvěr a tam je jasně napsáno, že můžu odstoupit do 14 dnu od smluvy…ale to jsou dve veci…uvěr a zbozí :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
14.2.16 15:30

@sladkare tak by Planeo mělo mít v jejich všeobecných obchodních podmínkách napsáno jestli můžeš zakoupené zboží vrátit. Protože úvěr máš nejspíš od nějaký úvěrový firmy, tak vrácení zboží v Planeu a odstoupení od smlouvy u úvěrový firmy jsou 2 různý věci, aspoň tohle je moje chápání a neměli by ti v obchodě říct, že když je to na úvěr tak to vrátit nejde, ale kdybys to zaplatila celý, tak to vrátit lze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
14.2.16 15:32

@Tess 85 Hold chybama se člověk učí…no jsem zvědavá :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
14.2.16 16:00
@sladkare píše:
@Tess 85 děkuji za reakci, studovala jsem uvěr a tam je jasně napsáno, že můžu odstoupit do 14 dnu od smluvy…ale to jsou dve veci…uvěr a zbozí :(

Zboží v kamenné prodejně vrátit nemůžeš, tam žádných 14 dní neplatí.
Něco jiného je dobrá vůle obchodníků, kteří možnost vrácení nepoužitého a nerozbaleného zboží nabízí (různé lhůty, dle prodejce).
Eso nemáš žádné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13741
14.2.16 16:07

Od uverove smlouvy muzes odstoupit do 14 dnu, ale musis vratit penize. Neco jineho je, jestli vezmou zpet tablet. Pokud si to kupovala v kamenne prodejne, tak to zalezi jen na nich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7881
14.2.16 16:19

Nechápu tady ty nesmyslné půjčky na dárky :roll: A bylo by mi extrémně trapně, jít něco takového řešit…
Radši bych tablet prodala a pokud by to nestačilo, tak zbytek doplatila.
A příště se takových blbostí radši vyvarovat. ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama