Odstraněné vejcovody příp. sterilizace, následky

Anonymní
4.6.15 07:22

odstraněné vejcovody příp. sterilizace

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda některá pozorujete na sobě změny, když jste po sterilizaci nebo máte odstraněné vejcovody? Jde o to, že může pak docházet k poškození zásobování vaječníků krví, poškození nervů ve vaječnících, změny krevního tlaku při zásobování vaječníků a jiné věci (lékaři se o to přou, tak otázka, zda to tak je), které se pak mohou projevit třeba změnou libida, návaly horka..a prostě podobnými problémy, jako když vaječníky přestanou fungovat. Vzhledem k tomu, že se to týká i mne, raději anonymně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.6.15 08:12

Mám 2,5 roku po sterilizaci, žádné změny nepozoruju.

XA

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.6.15 10:44

Mám rok po odstranění vejcovodů, jediná změna je slabá menstruace, pravidelná jak hodinky, bez bolestí… Od té doby, co jsem se s tím vyrovnala psychicky, jsem nejspokojenější na světě. Ideální antikoncepce…
Máš k tomu nějaké odkazy? Více informací?
Anonym A, pochopitelně…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.6.15 21:31

Když pohledáš informace o sterilizaci a než. účincích, tak na něco určitě narazíš. Odkazy jsem si neukládala a znovu hledat se mi to nechce :oops:
Budu ráda, když někdo další přidá svou zkušenost se sterilizací, nebo třeba i ty, které potkalo mimoděložní těhotenství a vejcovody byly odebrány.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama