Odstraneni casti tetovani Olomouc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 13.11.18 21:09
odstraneni casti tetovani Olomouc

Moc prosim o radu, nechala jsem si predelat tetovani, vysledek by byl fajn kdybych si to ja blbec, nenechala doladit barevne. Jedna cast barvy je fajn, ale ta druha cast je flekata.Melo to byt jakoby rozpite do sebe.Jsem z toho na nervy, proste to tam nechci, navic je to asi 5cm na 2cm.Je v Olomouci nekdo solidni kdo by si s tim poradil? Barva je tmavsi ruzova jeste ke vsemu

Reakce:
Yopii
Kecalka 321 příspěvků 13.11.18 21:20

@nika1988 co LLC klinika Olomouc?

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 13.11.18 21:33

@Yopii Dekuji mrknu

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 13.11.18 21:42

@nika1988 koukni, bracha tam byl odstranovat (ale v pobocce v Ostrave) a dobry … a byli tam i dost slusni na to, aby rekli „tohle nepujde, tohle pujde jen castecne“ atd.je to kompletni klinika na kde co :)

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 13.11.18 21:47

@Yopii no Olomouc nema moc recenze,tak to me trochu mrzi,ale zkusim se objednat na konzultaci.Jak mu to odstranovani dopadlo?ma jizvy?nebo svetle misto?

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 13.11.18 22:00

On si nechaval davat pryc jen cast, ktera byla spatne udelana a znovu to doladi tetovanim - a to dooadlo dibre bez jizev. Zalezi jak je udelane samotne tetovani, to je tezko soudit :nevim: kazdopadne drzim palce, ja s tou klinikou mam taky dobre zkusenosti, i kdyz v jinych oblastech

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 13.11.18 22:15

@Yopii to rada slysim,pockam az mi tetovani sedne a objednam se,jde mi jen o kousek,tak snad se zadari

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >