odstranění kožního výrůstku na uchu

2786
28.5.09 19:23

odstranění kožního výrůstku na uchu

Chci se zeptat, zda máte někdo zkušenost s odstraněním kožního výrůstku na uchu u vašeho dítěte ?

Náš mladší syn má takový výrůstek od narození a já teď řeším, jak , kdy a kde to nechat odstranit. Je to pidi výrůstek před uchem a tím že se teď začíná víc pohybovat atd, trochu se bojím ať si to někde nestrhne.

Byli jsme dnes v laserovém centru a bylo nám řečeno, že to laserem prý nepůjde a že máme počkat, že by to i tak mohlo ještě dorůst a že by to chtělo vyříznout až bude malému tak 3-4 roky.

Vyříznutí a podvázaní jsme se právě chtěli vyhnout a docela jsem spolehála na to, že mu to laserem odstraní co nejdřív, aby si to moc nepamatoval.

Taky prý ty děti vždy přispí, protože se nesmí pohnout a málokteré prý vydrží nechat si vůbec píchnout lokální anestezii.

Budu ráda za vaše zkušenosti. Asi zajdu ještě do jiného laserového centra, ať mi to potvrdí nebo vyvrátí, ale není nad osobní zkušenost.

Díky Nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

381
30.5.09 15:18

Myslíš, že má cenu to odstraňovat a chudáka trápit anestezií? Já mám takový výrustek na levém uchu taky od narození (před uchem asi tak veprostřed, kde je na druhém uchu chrupavka) a nic mi nedělá, takže ani já s ním nic nedělám. A bude mi 32 :lol: . Doteď jsem to brala jako kosmetický problém, který mi ale nevadí.
Ledaže to u malého je nějak opravdu slabé, že by si to mohl strhnout? To, co mám já, by asi šlo sotva :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama