Odstranění kruhů pod očima

1103
10.5.17 18:55

Odstranění kruhů pod očima

Ahoj děvčata,

je tu někdo, kdo byl na odstranění kruhů pod očima kyselinou hyaluronovou?
Já jdu na konzultaci za dva dny a ráda bych slyšela něčí osobní zkušenost.
Mám od mala (dědičné) kruhy pod očima, ale fakt hrozné - modrofialové a prohlubně. :( Maskuju korektorem asi za tisícovku, jinší mně teda nesedí a nezakryje. Ale pořád tam trochu jsou.
Tak chci tomu udělat rázný konec. Slyšela jsem i této metodě, jdu do Yes visage.
Je to hotové za pár minut a výsledek je prý hned po aplikaci.
Budu ráda, když se ozve někdo, kdo tuto úpravu podstoupil :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9445
10.5.17 19:11

Ahoj, známá na tom byla a vydrželo jí to asi 4 měsíce. Je to skutečně znát. Chystá se znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1103
10.5.17 19:13

@Emimin7

Opravdu 4 měsíce? Tam na stránkách píšou že rok to vydrží :? To je teda drahá sranda na 4 měsíce…Ano, výsledky jsou neskutečné. No zkusím a uvidíme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 19:26

Ahoj, já jsem na tom byla v Plzni před cca 3 měsíci. Stálo mě to celkem 10000 kč, ale nechala jsem si ještě píchnout trochu botoxu k očím, abych neměla takový ty vrásky, co jdou od vnějšího koutku oka, když se člověk usměje. Efekt super, okamžitý, prý to má vydržet rok, ale to si nemyslím. Teď už je znát úbytek. Je super, že se ti to už nikdy nevrátí do podoby, jak to bylo úplně na začátku. Na ty propadliny pod očima to pomůže, ale na tu modrofialovou barvu nikoliv, ta je daná geneticky, nebo značí prý něco s ledvinami a játry. Tak mi to bylo řečeno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
10.5.17 19:31

@Terez001 Tyhle věci jsou silně individuální. Ta známá je od přírody takovej ten hrozně vychrtlej typ a celkovou pleť má hrozně vyschlou. Třeba ti to vydrží dýl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1103
11.5.17 12:05
@Issabell28 píše:
Ahoj, já jsem na tom byla v Plzni před cca 3 měsíci. Stálo mě to celkem 10000 kč, ale nechala jsem si ještě píchnout trochu botoxu k očím, abych neměla takový ty vrásky, co jdou od vnějšího koutku oka, když se člověk usměje. Efekt super, okamžitý, prý to má vydržet rok, ale to si nemyslím. Teď už je znát úbytek. Je super, že se ti to už nikdy nevrátí do podoby, jak to bylo úplně na začátku. Na ty propadliny pod očima to pomůže, ale na tu modrofialovou barvu nikoliv, ta je daná geneticky, nebo značí prý něco s ledvinami a játry. Tak mi to bylo řečeno…

Děkuji za příspěvek :) Právě, mně jde o ty prohlubně, ta barva namodralá se zakryje makeupem. No - jako namodralé samy o sobě nejsou, jen mi prosvítají žilky, přitom jsem tmavý typ. Mám tmavé vlasy i pleť :zed: Ale ty prohlubně nezakryju samozřejmě..
A tos platila 10 tis včetně toho botoxu? Já kolem očí vrásky nemám, jen prostě když se usměju, ale ne takové ty táhnoucí se až snad někam ke spánku to ne. Je mi přes 30 malinko, ale jako prevence je ten botox určitě dobrá. Chci ještě udělat nosoretku, mám jen jednu a vypadá to hrozně. Tak uvidíme, kolik mě to vyjde a jak dlouho to vydrží :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 14:37

Jo, platila jsem 10tis. včetně botoxu, ale taky jsem měla vrásky jen když jsem se smála, jinak nee. Mně říkala doktorka, že po těch třech měsících budu mít pocit, že je ten úbytek znát, což měla pravdu, ale není to takové, jako to bylo předtím. Může se na to jít po 8 měsících nejdřív znova. Ale myslím, že to ten rok ani nevydrží, možná jak u koho…Jinak to byl zákrok bez bolesti, jen nepříjemný pocit, jak ti tam jezdí tou kanylou pod očima.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1103
12.5.17 05:54

@Issabell28

Děkuji moc, je to pro mě povzbuzení. :kytka:
Ano ten botox je takový, musí se jít asi párkrát za sebou a pak se teprve předejde úplně těm vráskám. Ale je to drahé :? Ale když se má žena cítit lépe, tak proč toho nevyužít ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama