Odstranění metliček na nohách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanyžka1
Kecalka 105 příspěvků 20.01.19 16:16
Odstranění metliček na nohách

Zdravím, dámy jakou máte zkušenost s odstraněním metliček na nohách? Několikrát jsem byla na sklerotizaci, cca po roce se ale objeví znovu.Co laser, má někdo zkušenost? Děkuji, hezký den.

Reakce:
pannda
Kelišová 6793 příspěvků 36 inzerátů 20.01.19 16:30

Je to věc, která se ti bude objevovat neustále…prostě žilní problémy nezastavíš. Moje mamka na tom kdysi byla - sklerotizace, dnes má nohy opět žilnaté, až fialové. Vše je dočasná záležitost

stinga
Kelišová 5102 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 16:50

moje mamka 12 let chodila na injekční sklerotizaci metliček, nedávno doktorovi řekla, že se jí špatně chodí, ujde 150 m a musí zůstat stát, po různých vyšetřeních zjistili, že má 90 % ucpanou sklerotickou tepnu :zed: , doktor jí 12 let píchal sklerotizující injekce (100 kč injekce) a ani nezkusil pohmatem, jestli má tep na obou nohách - nemá
tak pozor, asi to nebude tak úplně bezpečné

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >