Odstranění moudráků v I. trimestru ?

3167
2.12.19 18:07

Odstranění moudráků v I. trimestru ?

Milé maminky, prosím máte osobní zkušenost s odstraněním moudráků v těhotenství? Bohužel už se to nedá vydržet, je to týden bolesti v kuse od spodního zubu, který nemá místo a dělá jen neplechu :,( Oba moudráky nalevo mám venku ( cca 4,5 roku zpět ) v té době jsem kojila. Teď bych potřebovala pravé oba odstranit ( horní se sám trochu prořezal, spodní se bude vyřezávat ), ale paní zubařka mi řekla, že bysme to řešily až po porodu. To se opravdu nedá nic dělat, já už jsem opravdu zoufalá a je to horší a horší :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17718
2.12.19 18:29

Trhali mi moudrak tusim ve 14.tydnu tehotenstvi. Taky silene bolesti. Vse v poradku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4597
2.12.19 18:35

Když už, tak se to dělá ve 2 trimestru. Dostala jsem žádanku. Chtěla jsem jít taky, ale nakonec jsem nešla..nebolelo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4597
2.12.19 18:36

Ale pokud máte bolesti, tak se nedá nic dělat. Lepší na vytrhnutí, bez dostat zánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
2.12.19 18:45

Zkusím se ještě s paní zubařkou poradit, fakt se to už nedá :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1027
2.12.19 19:25

Ja myslím, že vytrhnutí nic nebrání. Ani použití anestezie, přece nebudete tak dlouho trpět a hlavně, potřebujete sílu na porod, ne jen řešit bolest. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
2.12.19 19:28

Mě trhala zubarka někdy na začátku těhotenství asi 8tt a v pohodě. Žádné velké drama se nekonalo. Normálně umrtvila a za chvilku bylo. Lepší než trpět bolesti do konce těhotenství. Na bolest mám jiný oblasti než zuby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3167
2.12.19 20:07

Bude stejný scénář jako u levé strany, horní stačí vyrvat, spodní neproleze a musí se vyřezávat, ale tak jako tak by mně pusu opíchali a už je asi šumák, co s ní budou dělat. Zkusím paní zubařku ukecat o žádanku, snad nebude nakonec proti a půjde to :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat