Odstranění některých lidí ze svého života

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.19 23:29
Odstranění některých lidí ze svého života

Všude slýchám, jak je dobré ujasnit si, koho ve svém životě chceme a koho ne, kdo nám přináší pozitivní energii a kdo naopak negativní, jenže to občas není tak lehký, jak se zdá..jde o to, že mám kamarádku (spíš kamarádku), se kterou jsme se poznaly na základce a poté jsme šly i na stejnou střední školu, byla dost oblíbená u kluků a už na základce mi připadala, že ona je ta, která ve skupině velí, proto jsem si zpočátku možná i připadala dobře, že někdo oblíbený se se mnou chce bavit..zažily jsme období, kdy jsme často chodily ven, jezdily na nákupy, nebo u sebe spaly, jenže postupem času jsem si začala uvědomovat, že mi do života nepřináší nic dobrého..pořád chtěla půjčovat oblečení (což trvá i do teď) a přišlo mi, že mě jen hodně využívá, nikdy jsem si vedle ní nepřipadala dobře, klukům se líbila, ostatní jí všechno chválili a ona měla vždycky nosánek nahoře..mnohokrát na mě byla ošklivá a snažila se to zachránit tím, že si dělala srandu, jako opravdu jsem jejímu smyslu pro humor nikdy nepřišla na chuť, pamatuju si, jak jsem přijela domů z nákupů s ní a celý večer jsem probrečela..jsem ten typ člověka, který neumí říkat NE, snaží se všem zavděčit a neumí říct věci narovinu..kolikrát jsme se pohádaly, protože se s prominutím chovala jako kráva, jenže pak jsme se vždycky stejně začaly bavit, hlavně proto, že jsme se viděly každý den ve škole a nechtěla jsem tam chodit se strachem, takže jsem byla radši, když jsme byly za dobře, i tak jsem ale do školy nechodila ráda, byla jsem v její přitomnosti vystresovaná a o přestávce jsem se skoro nedokázala ani najíst, jelikož někdy komentovala i jídlo..na střední měla ještě další kamarádku, ke které se ale taky chovala ošklivě a ona si všechno nechávala líbit snad ještě víc než já, kolikrát jí začala pomlouvat v chatu se mnou a to jí ani nic neudělala..např. když její kamarádka začala chodit s jejím kamarádem, se kterým se dříve dost bavila, tak mi do chatu napsala, že nerozumí tomu, jak s ní ten kluk může chodit a že nechápe, co na ní kluci vůbec vidí..to byla chvíle, kdy jsem se s ní rozhádala, protože jsem tohle opravdu nemohla trpět..a takových situací bylo spoustu, teď už jsme všichni úspěšně dokončili střední a já si naivně myslela, jak od ní budu mít pokoj, jenže to tak není, neustále mi píše, i když je vidět, že nemám zájem..mám strach, že kdybych jí to napsala narovinu, tak jí pak někde potkám a nebudu vědět, jak se mám chovat..jak byste tuhle situaci řešili vy?

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 25.06.19 00:28

To je kolik od ukončení střední? +/- 14 dní? Prosím Tě, tyto vztahy se teprve vykrystalizují - buď na sebe bude mít čas, nebo ne. :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67486 příspěvků 25.06.19 05:16

Kolik tech dikuzi jeste zalozis?

stinga
Echt Kelišová 8472 příspěvků 25.06.19 06:51

Tulipáne - tady jsi na emiminu, ne na epuberta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 07:02

Já jsem tohle zažila cca před 6 lety… Byla jsem v roli kamarádky na střední… Já si to tenkrát snad i uvědomovala ale moc kamarádek jsem neměla tak jsem byla ráda za tuto… Když se dozvěděla že jsem těhotná tak mi nevěřila a musela se dojet kouknout na miminko… Ale stejnak mi nevěřila myslela si, že je půjčené :zed: ( bylo jí 22 měla by mít rozum ) od té doby se mi neozvala ani já jí k životu nepotřebuju :)

PaníBovaryová
Kelišová 5164 příspěvků 25.06.19 08:18

Vedela bych, jak se chovat.
Fucking female habit chtit se kazdemu zavdecit :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 08:35

@j.a.n.i1 tohle je první, tak trochu nevím, o co vám jde :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67486 příspěvků 25.06.19 08:37
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 tohle je první, tak trochu nevím, o co vám jde :)

Jasne, tahle je prvni a ty druhe dve jsou co? Akorat jsem je v tom přehledu holt četla od posledni…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 08:38

@stinga myslím, že tady lidé řeší různé věci, tak nevidím důvod, proč bych sem nemohla napsat, navíc v pubertě už vážně nejsem, i když tak můj příspěvek může znít :) každý má nějaké své trápení, a když k tomu nemám co říct, tak prostě nekomentuju, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.19 08:40

@j.a.n.i1 jestli někdo založil podobné diskuze, tak za to já vážně nemůžu, stát se to může a nemusí to hned znamenat, že to píše jeden a ten samý člověk

lektorka
Kecalka 328 příspěvků 25.06.19 09:06

Takova kamaradka, neni kamaradka.
Prestala bych se ozyvat a nechala to vysumet.
Tohle clovek opravdu nepotrebuje k zivotu.
Je to neco jako energeticky upir.
Problem bude mit ona, s takovou povahou asi moc kamaradek mit nebude.
Jinak to podle me neni jen pubertalni Problem.
Tohle se deje i mezi zenami stredniho veku.

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 670 příspěvků 25.06.19 09:08

Doporučuju kyanid, tělo pak rozřezat na pět kusů kvalitní motorovkou, vytrhat zuby, oholit hlavu a nechat sežrat prasaty. Spasou i kosti. Dál?

Dana066
Kecalka 395 příspěvků 25.06.19 10:04

Napiš, že s ní nikam jít nechceš. Nebo to nech vyšumět. Neodpovídej na sms, maily. Když se potkáte, jen pozdrav. Celou školu si na Tobě honila triko, dokazovala si, že je nejlepší.

stinga
Echt Kelišová 8472 příspěvků 25.06.19 18:34
@hadraplanka píše:
Doporučuju kyanid, tělo pak rozřezat na pět kusů kvalitní motorovkou, vytrhat zuby, oholit hlavu a nechat sežrat prasaty. Spasou i kosti. Dál?
:potlesk: :potlesk: :potlesk: když odstranit, tak pořádně
Váš příspěvek
Reklama