Odstranění nového tetování?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tina000
Povídálka 34 příspěvků 11.07.18 20:04
odstraneni noveho tetovani

Dobry den je tu prosim nekdo kdo byl na odstaneni tetovano, jsem tak strasne nestastna ale bojim se ze odstanit nelze, ma prosim nekdo zkusenosti? Dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Chumláčková_víla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 20:07

třeba si najdeš nového chlapa, který se bude jmenovat stejně jak ten, kterého máš vytetovaného :palec:

nešlo by to jen předělat?

Božislava
Ukecaná baba ;) 1425 příspěvků 11.07.18 20:09

Nikdy bych se nenechala potetovat......

Maui52
Zasloužilá kecalka 820 příspěvků 11.07.18 20:16

@Tina000 o odstraňování nic moc nevím, žádné nemam, ale nestačilo by ho jen nějak pretetovat? To odstranění prý nikdy neni 100%

saphire
Kelišová 6617 příspěvků 11.07.18 20:18

@Tina000 tetování se běžně předělávají ;) jen to stojí zase peníze. Příště přemýšlet nad tím, co si tetuješ, jestli to opravdu chceš a jestli ten, kdo tetuje, tetovat opravdu umí

brumi
Kelišová 6519 příspěvků 11.07.18 20:20

@Tina000 co vím tak odstranit se dá téměř každé ale je to velice drahé a na hodně dlouhou dobu také s rizikem jizev, nešlo by spíše předělat?

RadekSvetly
Stálice 59 příspěvků 11.07.18 20:32

hmm, móda která rychle omrzela? To nechápu. S tetováním má bejt člověk smířenej a mít ho promyšlený do budoucna (do konce života) a ne ho hned chtít odstranit.

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 11.07.18 20:41
@Tina000 píše:
Dobry den je tu prosim nekdo kdo byl na odstaneni tetovano, jsem tak strasne nestastna ale bojim se ze odstanit nelze, ma prosim nekdo zkusenosti? Dekuji

a co tam máš vytetovaného ?

Tina000
Povídálka 34 příspěvků 11.07.18 20:43

Ja bych to tetovani chtela mam tetovani spousty a nelituji, a nemam vytetovano jmeno chlapa, boze!!! Ale byl mi doporucen dobry tater ale tohle proste neni jeho parketa a posral to a predelat to nelze protoze uz to predelavka je! Proto se ptam zda nekdo postoupil laser, dekuji

Janli
Kelišová 6017 příspěvků 9 inzerátů 11.07.18 20:43

@Chumláčková_víla to byl fofr :mrgreen:

Tina000
Povídálka 34 příspěvků 11.07.18 20:48

O penize mi vubec nejde nasypu do toho klidne tisice, jen kdyz budu vedet od nekoho kdo to podstoupil, ze to opravdu jde, nejaka jizvicka mi vubec nevadi, mam po tele ztratu pigmentu a mnoho jizev z detsvi kdyz jsme lezli po stromech, takove veci mi nevadi, ale vadi mi spatne odvedena prace tatera

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 11.07.18 20:52

Tady zase samý chytrý, který nikdy neudělaly chybu :pankac:
@Tina000 najdi si na webu seznam dermatologů v okolí, omrkni jejich webovky nebo rovnou některému z nich zavolej a zeptej se. Jestli to půjde nebo ne, my tady od stolu nepoznáme, každý reaguje na laser jinak. Peníze to stát bude a čas taky. Možná bych zkusila na tatéra, co to podělal, aby aspoň vrátil, co jsi mu dala. Jinak stačí rozmáznout po síti, jakej je „umělec“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 20:58
@Tina000 píše:
Dobry den je tu prosim nekdo kdo byl na odstaneni tetovano, jsem tak strasne nestastna ale bojim se ze odstanit nelze, ma prosim nekdo zkusenosti? Dekuji

Anonym je mozna usmevny, ale moc se stim sirit nechci, dekuji. Tetovani jsem si nechala odstranovat na klinice esteticke mediciny cca pred 15lety. Nebylo velke, ale stinovane, takze bylo potreba hodne laserovych pulsu (za kazdy se plati). I v te dobe na klinice bylo mozne se s lekarem domluvit na smluvni cene, urcite doporucuji zkusit vyjednavat pred zakrokem. Jednalo se o tri sezeni v rozmezi asi dvou mesicu. Nekomu pry staci treba jen jedno. Laserovy impuls rozbije barvu v kuzi na mensi molekuly a ty se pak s krevnim obehem odplavi. Proto se ceka nekolik tydnu, nez se delaji opravy, aby na kuzi nezustaly fleky. Nekolik mesicu se musi rana udrzovat bez slunicka, mazat faktorem i pod pradlo, aby nevznikly pigmentace. V te dobe jsem mela nekolik kamaradu lekaru, ti to chteli vyriznout, ale bala jsem se, ale stoji to za uvahu jako levnejsi alternativ. Asi prvni tri roky byla jizva po laseru znatelnejsi, pak zesvetlala a neni temer videt. Normalni lidi si nevsimnou, chlapi vubec, velmi kriticke zenske oko rozdil pozna, zejmena na opalene pokozce, ale nikdo nekomentuje. Predpokladam, ze dnes je vybaveni lepsi a vysledek bude temer dokonaly. Me osobne se ulevilo, ze jsem se sve mladicke nerozvaznosti zbavila :mrgreen: , strasne me to limitovalo. Nebylo to motivem, ale tetovanim vubec, uz se stim neztotoznuji.

alisekR
Kelišová 5172 příspěvků 11.07.18 21:01
@Tina000 píše:
O penize mi vubec nejde nasypu do toho klidne tisice, jen kdyz budu vedet od nekoho kdo to podstoupil, ze to opravdu jde, nejaka jizvicka mi vubec nevadi, mam po tele ztratu pigmentu a mnoho jizev z detsvi kdyz jsme lezli po stromech, takove veci mi nevadi, ale vadi mi spatne odvedena prace tatera

Měla jsem kolegyni, která měla odstranění na rameni a jizvu měla ve finále velmi ošklivou. Byla to totiž taky předělávka. Chodila na odstranění několik let, šlo to pomalu. Nakonec se jí tam začala dělat v části keloidni jizva. Ta kůže to prostě nedala. Část se jí propadla a část vystoupila. :( Proto bych do tetování nikdy nešla.

VeHE
Závislačka 4118 příspěvků 11.07.18 21:02

@Tina000 Osobně jsem nebyla, ale znám člověka, který ano. Stojí to opravdu nemalé peníze přes 10 000Kč určitě. Jezdil k nějakým lidem, kteří na Moravu jezdili z Čech, měl na ně super recenze. Jenže bohužel byl jeden z těch co nereagoval úplně nejlíp a má tam nepěkné fleky. Teď jsem ho delší dobu neviděla, ale měl za sebou hodně sezení a měl termín na další. Tetování měl hodně staré, nic čerstvého. Takže odstranit jde, ale 100% výsledek ani konečnou cenu Ti nikdo nezaručí. ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >