Odstranění tetování Yes visage Praha

2
17.4.20 13:48

Odstranění tetování Yes visage Praha

Ahoj, chtěl bych se na vás obrátit s prosbou o rady. Chystám se odstranit si tetování. Jedná se o nápis o velikosti 12×1 na horní straně bicepsu (viz. foto). Tetování je velmi čerstvé( nerozvážnost a zkrat) rozhodl jsem se pro kliniku Yes visage v Praze. Tvrdí, že mají nejnovější technologii laseru v Čr. Má prosím někdo zkušenost ať už s odstraněním tetování tak s jmenovanou klinikou?
Děkuji za jakoukoliv radu a info, děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.4.20 14:06

Kamarádka byla před cca 9m na plastice břicha a prsou. Na kontrole prý vše ok. Ale pak navštívila jiného plastika a ten se zhrozil, že má jizvu na břiše moc vysoko, špatně jí sesily břišní svaly a celkově se jí to dost špatně hojilo. Teď bude platit majlt na odstranění jizev, protože to prý udělali špatně :roll:.
Prosím anonym. Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
2
17.4.20 14:35

Ajéje. To nejsou dobré zprávy, ale moc za ně děkuji. Co se týče odstranění tetování tvrdí, že mají výborný leaser. Doufám, že budu mít pozitivnější zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
689
17.4.20 15:09

Tohle byla asi vazne nerozvaznost :?
co tak udelat z toho jine tetovani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
22.4.20 15:02

Já si myslím, že tohle by neměl být problém v týhle době dát odstranit bez jakéhokoliv poškození pokožky. Věřím že technologie teď dokážou zázraky. Jen si vezmi celkově dermatologické úpravy anebo zkrášlovací zákroky. Mám hodně známych co podstoupili různé estetické úpravy a vypadá to supr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
28.4.20 09:28

@Vsikora Byla jsem v Yes visage na liposukci boků. Osobně můžu kliniku doporučit, personál dělal maximum aby mi můj pobyt zpříjemnili a taky výsledek je jak jsem chtěla. Já myslím, že každý má jiný názor a taky záleží jaký ten člověk je. Znám hodně lidí co jsou nespokojený neustále i když je všechno jak má být. Já jsem vždy toho názoru lepší je vyzkoušet a potom komentovat. Ale držím palce. 

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
11.5.20 21:58

Ahoj,
chci se zeptat byl/a jsi už v té klinice? Zkusila si tetování odstranit a jak to dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat