Odstranění tetování zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tálie279
Nováček 2 příspěvky 03.08.18 04:44
Odstranění tetování zkušenosti

Zdravím, vím že o odstranění tetování se tu vedlo několik diskusí, ovšem já jsem se chtěla zeptat, jestli by se tu nenašla nějaká dobrá dušička, která zákrok buď podstoupila nebo teprve podstoupí a byla by mi ochotná dát svůj kontakt (email, facebook, skype..) a odpovědět mi na nějaké konkrétnější otázky. :roll: Tetování mám tři měsíce staré, mám z něho ale opravdu velké psychické problémy, snažím se ho krýt makeupem ale pan doktor v Plzni mi řekl, že je lepší si toto nechat než odstranit. :zed: Jeho přístupu si cením ovšem nenechala jsem se odradit a na zákrok si pořád šetřím a pořád mám stejnou vůli a odhodlání to dát pryč za každou cenu. Mám tetování pod klíční kostí, cca 15×5 cm, je to kytice z květů třešně. Význam to pro mě má, ovšem asi moc malý na to abych to nepovedené tetování vydržela mít na kůži. Děkuji za každý komentář :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Marben
Ukecaná baba ;) 1987 příspěvků 03.08.18 05:26

A to je jeden z důvodu proč se má přemýšlet než si ta kůži plácnout tetování bez rozmyslu…
Mám jich několik a svého rozhodnutí nelituji, tobe neporadím ale doufám, ze si uvědomuješ, ze odstranění je velmi zdlouhave, nákladné a znechava jizvy! Aby si pak nebyla v háji ze mas místo kůže nebo nyní tetovani pod klíční kosti velkou jizvu … no důkladněji to promysli, opět nebude cesty zpět…

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 03.08.18 06:24

Mam tři tetování, nikdy jsem nelitovala. K taterovi jsem šla s tim, že je to na celý život. Když nejsi spokojená,zkus třeba nějaké tatera co to předělá,dneska uz umi divy, odstranění bych se docela bála z důvodu jizvy.

TeSudička
Kecalka 276 příspěvků 03.08.18 06:27

No jo, chci tetovani, tak jdu a necham si nakerovat prvni kravinu, ktera me napadne. To nevadi, ze to je blbost, ale hlavne, ze budu IN a budu mit kerku, vzdyt je to dneska moderni 8)

Xsvel
Kecalka 402 příspěvků 03.08.18 06:30

Příště to chce si vybírat lépe tatéra, protoze tohle opravdu není moc povedené. Co zkusit oslovit nějakého tatera, který se zabývá předěláváním tetování než si nechat zjizvit kůži?

Judithkaj
Nováček 03.08.18 06:34

Nechala bych to předělat. Nechápu, ze sis tohle nechala udělat. Už to mas , jsi mladá, hezká, najdi špičkového tatera, nechala bych to protáhnout až na zada/ rameno, ať je to fakt krasne. Třešeň bych asi zrušila a nechala
motiv na uvážení a domluvě s taterem. Lepší mít něco hezkého než ošklivé jizvy za spoustu peněz z blbosti.

kve-tinka
Závislačka 4393 příspěvků 7 inzerátů 03.08.18 07:41

Holka neblbni,videla jsem daleko horsi tetovani ;) tohle bych si bud nechala,nebo dala poopravit. Ale to musis pocitat s tim,ze se zvetsi potetovana plocha.

Džejjjna
Povídálka 30 příspěvků 03.08.18 07:45

Domaluj třešně a najdi si nějakého komunistu, tomu se to bude líbit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ne teď fakt, vím že tě to netěší a nepotřebuješ poslouchat výtky proč jsi to udělala a proč jsi taková a maková. To tady schytává kde kdo za svoje tehdejší činy bez hlubokého rozmyslu. Ale vážně jsi nepřemýšlela a nekonzultovala s nějakým tatérem co by z toho šlo udělat pěkného? Také si myslím že se dá něco vymyslet a předělat to. Osobní zkušenost s odstraněním nemám, ale byl na tom bejvalej a vážně ošklivá jizva, flek. tím tě nechci strašit. Jestli můžu poradit, nech si to nějak přemalovat, bude to levnější a menší zlo než dlouze a bolestně či náročně se toho zbavit a mít tam pak jizvu nebo nějaký fleky. nezoufej, řešení existuje. Ahoj :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 10474 příspěvků 03.08.18 07:48

Tak to je opravdu nepovedené. Nicméně na takovém místě ti určitě zůstane jizva. Takže bych taky volila spíše předělání od profika - obejdi par salonu a ukaž jim to - udělají ti par návrhů a třeba si neco vyberes

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 03.08.18 08:08

No je pravda,že už jsem viděla lepší,ale taky o hodně horší tetování.Co zkusit do toho hodit barvičky? Bylo by to takový neznejsi :think:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19871 příspěvků 03.08.18 08:25

kamarád si jedno tetování odstranit nechal - ale je to na delší lokte, je to bolestivé, drahé a stejně to úplně nezmizí…
Fakt jak píšou ostatní, by možná bylo lepší si to nechat upravit od kvalitního tatéra. U tetování bohužel víc než kde jinde platí dvakrát měř a jednou řež… :?
Kdo ti to dělal? Jak moc jiné je to oproti návrhu? Je problém v nepovedenosti, nebo si zjistila, že to prostě nechceš?

Caboverde
Kecalka 173 příspěvků 03.08.18 08:31

To ti tetoval nekdo doma na koleni, ne? Mela sis dukladne vybrat profi tatera. Odstraneni je nesmysl, budes zjizvena a nestastna jeste mnohem vic, nez ted. Byt tebou, nechala bych si to predelat, ale v nejakem aspon trochu slusnem studiu. V Praze muzu doporucit Tattoo Míja nebo treba bobektattoo. To jsou skutecni profici odvadejici kvalitni praci.

Týna K.
Závislačka 4998 příspěvků 03.08.18 08:45

Tohle bych nechala předělat, z odstranění bys nakonec byla nešťastná možná ještě víc… jak píše @Caboverde zajdi do Tattoo Míja, mám od nich všechna svá tetování a dělají i velmi povedené covery… držím palce a příště lépe rozmýšlej :)

Tarjei
Závislačka 4079 příspěvků 03.08.18 08:47

Predelat, moje segra tetuje v praze, ma studio tetovaci, chces kontakt? Ale smi se to delat az za rok od ty původni kerky.

Mirirouse
Kecalka 156 příspěvků 03.08.18 09:12

taky si myslím že předělání by bylo lepší, ale hlavně si to před tím dobře promysli aby si potom zase nelitovala…já mám 5 tetování a nikdy jsem žádného nelitovala…pomáhalo mi si vždy udělat návrh a pak ho mít delší dobu na očích, nejlépe každý den, já si to dávala na tapetu mobilu, tak zjistíš jestli se ti i po čase bude furt líbit :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >