Odstranění žilek – zkušenosti?

36
4.1.19 00:44

Odstranění žilek- zkušenosti?

Zdravim,
chci se zeptat, zda jste nekdo byl na odstraneni popraskanych zilek?
Pry se jich da zbavit jenom laserem?
Jde o to, jsem mlada zena a od mala mam na obliceji tahle cervena mista, ktera hned upoutaji pozornost. Snazim se pecovat o plet ale tohle proste zmizi jen pod vrstvou korektoru… :nevim:
Jinak mam hodne prusvitnou a bledou plet.
A jeste, zda Vam zakrok platila pojistovna ci kolik Vas to stalo?
Diky moc! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.1.19 23:20

Měla jsem hodně popraskané žilky na nose a v jeho okolí. Ten nos už mě štval, že to nešlo už pořádně ani maskovat. Nejdřív jsem zkoušela posílit žilní stěnu tím, že jsem nakoupila v lékárně rutin a několik měsíců se tím cpala. Jen ono asi, když už je ta žilka prasklá, tak to nepomůže. Nakonec jsem se rozhodla pro odstranění laserem. Jsem za to ráda. Byla jsem 2× za sebou, aby to pomohlo. Nechala jsem si dát ty nejsilnější pulsy, to mi tam kožní poradila. Je pravda, že jsem pak v obličeji vypadala, jak kdyby mi někdo namlátil, protože jsem byla samá modřina. Modřiny byly za 14 dnů pryč. Musím říct, že jsem opravdu spokojená i po dvou letech. Žilky zmizely. Přes pojišťovnu si to nedokážu představit, že by něco takového proplácela. Je to kosmetický zákrok. Za jedno sezení jsem v Praze platila kolem 3 tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
5.1.19 18:58

@zrezlá plechovka
Dekuju moc.
Na ktere klinice jsi byla?A bude se ten zakrok po par letech muset opakovat?
:kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.19 22:40

Byla jsem na této: klinika
Těžko říct, jestli se ten zákrok bude muset opakovat. Myslím si, že asi jo, když má člověk tyto sklony. Ale, když se bude ta žilní stěna posilovat třeba tím rutinem, tak to třeba nebude tak hrozné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5217
13.8.19 20:24

Nové zkušenosti?

Ahoj holky, máte některá nové zkušenosti? Chystám se na laser a odstranit žilky na nose. Údajně udělají stroupky a musí se zákrok opakovat. Bojím se, aby to pomohlo, jelikož údajně je to nepříjemný zákrok. Dále, se prej udělají stroupky a já už si nemůžu vzít dovču, aby se nos zahojil. Zkrátka bych chtěla znát vaše zkušenosti a jestli to nejsou vyhozené peníze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3762
13.8.19 21:10

Já si nechala odstranit jednu výraznou žilku u nosu na tváři, byl to jen takový štípaneček, nic hrozné a opakovat jsem nic nemusela. Stroupek jsem trochu měla, ale nepatrný. Už je to asi 15 let jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 15:41

Čau,

manželka má taky řadu malinkatých žilek hlavně na nose. Chtěla by si to nechat smazat laserem. jenže otázka je kde.
Máte nějaké doporučení na nějakou kliniku?
Bydlíme ve středu ČR střední čechy/vysočina. Takže tam, nebo i v Praze jsme zachvilku.
Je zicinka, proto to zjišťuju já a pro mě je zrovna toto španělská vesnice :)
Díky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama