Odstranění znamének doma

4
28.10.20 10:55

Odstranění znamének doma

Zdravím :mavam:
Mám dotaz, má někdo zkušenosti s odstraněním mateřských znamének doma? Mám dvě znaménka na hřbetu ruky a hodně mi vadí. Za prvé to vůbec nevypadá hezky, za druhé už jsem si do nich několikrát omylem škrábla, jak jsou na tak blbém místě. Na odstranění k chirurgovi asi nejdu, protože za poslední rok jsem u něj byla vyříznout si znaménko už dvakrát, to bylo kvůli podezření na rakovinu. A nechci tam mít stehy a jizvy zrovna tam. Proto se ptám, jestli jste už zkusili si znaménko odstranit doma. Já už jsem zkoušela jodovou tinkturu, česnek, teď zkouším ricinový olej a nic mi nefunguje :,( Prosím nevíte někdo :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17514
28.10.20 10:57

Zajdi si na odstranění laserem. Takovýma domácíma pokusama si leda tak zaděláš na rakovinu… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5551
28.10.20 10:58

A jinak si upadla na hlavu? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12050
28.10.20 10:59
@Ejmy 4 píše:
Mám dotaz, má někdo zkušenosti s odstraněním mateřských znamének doma? Mám dvě znaménka na hřbetu ruky a hodně mi vadí. Za prvé to vůbec nevypadá hezky, za druhé už jsem si do nich několikrát omylem škrábla, jak jsou na tak blbém místě. Na odstranění k chirurgovi asi nejdu, protože za poslední rok jsem u něj byla vyříznout si znaménko už dvakrát, to bylo kvůli podezření na rakovinu. A nechci tam mít stehy a jizvy zrovna tam. Proto se ptám, jestli jste už zkusili si znaménko odstranit doma. Já už jsem zkoušela jodovou tinkturu, česnek, teď zkouším ricinový olej a nic mi nefunguje :,( Prosím nevíte někdo :(

A zlomenou nohu léčíš tygří mastí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17514
28.10.20 11:01
@Prof. Farnsworth píše:
A zlomenou nohu léčíš tygří mastí?

Přikládá si tam netopejry…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1969
28.10.20 11:02
@Ejmy 4 píše:
Mám dotaz, má někdo zkušenosti s odstraněním mateřských znamének doma? Mám dvě znaménka na hřbetu ruky a hodně mi vadí. Za prvé to vůbec nevypadá hezky, za druhé už jsem si do nich několikrát omylem škrábla, jak jsou na tak blbém místě. Na odstranění k chirurgovi asi nejdu, protože za poslední rok jsem u něj byla vyříznout si znaménko už dvakrát, to bylo kvůli podezření na rakovinu. A nechci tam mít stehy a jizvy zrovna tam. Proto se ptám, jestli jste už zkusili si znaménko odstranit doma. Já už jsem zkoušela jodovou tinkturu, česnek, teď zkouším ricinový olej a nic mi nefunguje :,( Prosím nevíte někdo :(

Tak jizva není za rok vidět, mám odstraněné pihy na obličeji a na zádech a není vidět nic. Máš to na ruce…co si myslíš že tam budeš mít za hrůzu? Když si do toho rejpeš doma, bude to spíš horší a ještě si něco vyrobíš. Co myslíš tím „znaménka“? Máš to od dětství? Jsou to pihy, bradavice, výrůstky? Taky jde o to, že před chirurgickým zákrokem ti na kožním musí znaménko či pihu osvítit jestli to je bezpečné a po vyříznutí se VŠE posílá na histologii. Chápeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12050
@Janli píše:
Přikládá si tam netopejry…

A takhle vzniknul ten covid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4363
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7216
28.10.20 11:12

Jenom ne na chirurgii :mrgreen: Dej si doma panáka, připrav si skalpel, pak zavři voči brouku a udělej řïzy řízy :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
28.10.20 11:33
@Ejmy 4 píše:

A tak můžeš, plno věcí si můžeš koupit online, např.:
https://medicinske-nastroje.cz/chirurgie-216
ale dělat si to jednou rukou asi nebude to pravé ořechové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17514
28.10.20 11:41
@Zumpa píše:
A tak můžeš, plno věcí si můžeš koupit online, např.:
https://medicinske-nastroje.cz/chirurgie-216
ale dělat si to jednou rukou asi nebude to pravé ořechové.

Tsss, víš kolik lidí má podomácku udělanou lobotomii???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1507
28.10.20 12:06

@Plmo 😁 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5544
28.10.20 12:16
@Janli píše:
Tsss, víš kolik lidí má podomácku udělanou lobotomii???

Stačí mít na to dobrého kamaráda a jde to samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7216
28.10.20 12:46

@Janli nemá ji třeba i zakladatelka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23710
28.10.20 12:54

Nenapadá mě nic, čím by sis mohla odstranit znaménko, jakože opravdu znaménko, doma. Česnek, jód a podobný věci pomůžou na bradavice, molusky, ale určitě neodstraní znaménko. Já mám vybrané dvě v obličeji a vůbec to není znát. Možná zkus jinou chirurgii, jestli ten předchozí chirurg nebyl příliš šikovný nebo pečlivý. Taky záleží, jak dané místo namáháš, jestli si ty jizvičky neroztahneš sama. Můj táta to tak třeba měl, místo klidového režimu makal a rozsklebilo se mu to a má na zádech ošklivé jizvy kvůli tomu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama