Odstranění znamínka v těhotenství

Anonymní
13.11.19 21:26

Odstranění znamínka v těhotenství

Máte prosím některá zkušenost s odstraněním znamínka v těhotenství?
Jedno jsem si nedávno strhla a krvácelo, tak předpokládám, že to asi budou chtít na kožním vyndat. Podstoupila jste to některá v těhotenství? Nebo vám řekli, že to udělají až po porodu nebo dokonce po kojení?
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10988
13.11.19 21:29

Na jaké části těla to je? na ruce, noze, zádech bych nechala odstranit, na břiše, prsou až po porodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 21:34

@stinga Na prsu. Proč na břiše a prsou až po porodu? Jako že se tyto partie zvětšují a hůř by se to hojilo nebo z jiného důvodu?

• Nahlásit
  • Citovat
13.11.19 21:35

Byla jsem na odstranění poměrně velikého znaménka ve třetím trimestru, někdy mezi sedmým a osmým měsícem. Znaménko bylo na prsu, přímo u bradavky, odstranili jsme ho proto abych mohla kojit. Vše proběhlo bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10988
13.11.19 21:39
@Anonymní píše:
@stinga Na prsu. Proč na břiše a prsou až po porodu? Jako že se tyto partie zvětšují a hůř by se to hojilo nebo z jiného důvodu?

no to asi taky, ale i to, že oni při tom odstranění do těch míst docela hodně tlačí, aby se něco nepoškodilo

• no teď vidím, že paní nade mnou už napsala, že na tom v těhu byla, tak asi se to dá
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
13.11.19 21:49

Já byla pár dní před porodem, odstranit několik z obličeje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.11.19 22:14

@Kacovka Ale to bylo taky s lokální anestezií?
@Andreáček Děkuji za info. Myslela jsem, že u bradavky na dvorci se znamínka ani nedělají. Já ho teda nemám tak blízko, že by kojení vadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
47
13.11.19 23:11
@Anonymní píše:
@Kacovka Ale to bylo taky s lokální anestezií?
@Andreáček Děkuji za info. Myslela jsem, že u bradavky na dvorci se znamínka ani nedělají. Já ho teda nemám tak blízko, že by kojení vadilo.

Něčím mi to opichali, nic jsem necitila, šla jsem v těhotenství hlavně proto, že normálně beru warfarin a přitom mi nechtějí nic nikde dělat, ale v těhotenství jsem pichala clexane a to nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama