Odstranění zrzavého nádechu vlasů po barvení?

183
23.3.16 09:49

Odstranění zrzavého nádechu vlasů po barvení?

Ahoj holky, potřebovala bych moc moc moc poradit. Stala se mi taková nehoda, mé přírodní vlasy jsou myší šeď a chtěla jsem být zase více blond.
Na vlasy jsem si tedy koupila Garnier Olia 10.1 a chytlo mi to do zrzava. :( Fotku zasílám v příloze. Ve skutečnosti je stav tragičtější, jen mi to nešlo foťákem zachytit. Tak jako tak blond se nekoná.
Myslíte si, že když na vlasy dám Garnier Naturals 8.1., že by mi to mohlo stáhnout tu zrzavou barvičku?

S díky, K.

Příspěvek upraven 23.03.16 v 10:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

187
23.3.16 09:52

Na drogérkový barvy bych se vykašlala a zašla ke kadeřnici/kadeřníkovi. Akorát budou takhle vlasy zničené a zralé na ostříhání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12500
23.3.16 10:06

Foto tu není. Jinak zkus používat tzv modrý šampon. Ten to trošku zeslabí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
23.3.16 10:08

Foto se snažím přidat už popáté. :/ Velikost je ok, ale nějak asi zlobí net. Budu zkoušet dál. Silver šampon mi s vlasy nehnul (jestli myslíš takový ten fialový na stažení žlutého tónu vlasů).
Já bych nejraději docílila takové té popelavé tmavší blond. Proto se ptám na tu 8.1. Ale zkušenosti s touto barvou s přechodem ze zrz nemám.

Příspěvek upraven 23.03.16 v 10:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
23.3.16 10:10
@Mersmerize1 píše:
Na drogérkový barvy bych se vykašlala a zašla ke kadeřnici/kadeřníkovi. Akorát budou takhle vlasy zničené a zralé na ostříhání.

Ke kadeřnici se mi moc nechce, mám s nimi špatné zkušenosti. Gumičkovatění vlasů apod. jsem si před lety užila. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12500
23.3.16 10:27

@Koulíšek a jak ho používáš? Necháš ho na hlavě působit? Používáš ho při každým mytí každý den? On nemá efekt hned, ale postupný. Já jsem si žlutou vymyla až do platinova.

Pokud sis je zesvětlovala nedávno, tak bych jim teď dala pár týdnů klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
23.3.16 10:31
@Netopirek píše:
@Koulíšek a jak ho používáš? Necháš ho na hlavě působit? Používáš ho při každým mytí každý den? On nemá efekt hned, ale postupný. Já jsem si žlutou vymyla až do platinova.Pokud sis je zesvětlovala nedávno, tak bych jim teď dala pár týdnů klid.

Děkuji za reakci, Netopýrku. :)
No myji si s ním hlavu denně, zkoušela už jsem i nanesení na vlasy, ponechání 30 minut a následné smytí a nic. Vlasy jsou naprosto stejné.
Navíc Silver šampon odstraňuje žlutý nádech vlasů, ale já mám zrzavou palici. Myslíš, že to má mít vliv i na zrz? :roll:
Akorát jsem pročetla web, kde se všude píše, že zrz stáhnout nejde. Viz. omlazeni.cz apod. :pocitac: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12500
23.3.16 10:36

@Koulíšek já jsem se odbarvovala ze skoro černých na blond. Několik odstínů žlutý, ale i zrz. I tu zrz to zesvětlilo, ale chtělo to trpělivost. Prostě jsem furt myla. A pak po cca 2-3 týdnech znovu zesvětlila a znovu silver šampon. Ono je to běh na dlouhou trať. Ale až se k tomu odstínu dostaneš tak udržovat to u kořínků je hračka. Blbí je, že zrz se blbě přebarvuje, u světlých barev

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
23.3.16 10:42
@Netopirek píše:
@Koulíšek já jsem se odbarvovala ze skoro černých na blond. Několik odstínů žlutý, ale i zrz. I tu zrz to zesvětlilo, ale chtělo to trpělivost. Prostě jsem furt myla. A pak po cca 2-3 týdnech znovu zesvětlila a znovu silver šampon. Ono je to běh na dlouhou trať. Ale až se k tomu odstínu dostaneš tak udržovat to u kořínků je hračka. Blbí je, že zrz se blbě přebarvuje, u světlých barev

A tak ta 8.1 není zase až tak světlá. je to tato:
https://www.google.cz/url?…. bGs&psig=AFQjCNFgDfa9RoxXgbs3DLAdpZQMsq0Sbw&ust=1458812466408931

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
23.3.16 10:42
@Netopirek píše:
@Koulíšek já jsem se odbarvovala ze skoro černých na blond. Několik odstínů žlutý, ale i zrz. I tu zrz to zesvětlilo, ale chtělo to trpělivost. Prostě jsem furt myla. A pak po cca 2-3 týdnech znovu zesvětlila a znovu silver šampon. Ono je to běh na dlouhou trať. Ale až se k tomu odstínu dostaneš tak udržovat to u kořínků je hračka. Blbí je, že zrz se blbě přebarvuje, u světlých barev

A tak ta 8.1 není zase až tak světlá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
23.3.16 11:54

Holky a moc se omlouvám za to dublování tady. Fakt dneska nějak blbne internet :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.16 12:21
@Netopirek píše:

myslím že ta osmička vypadá na studený ton barvy takže bych to zkusila ale zkušenost nemám

• Nahlásit
  • Citovat
deliska
16.4.16 18:41

@Koulíšek ahoj mam takovy problem z tmave hnedou jsem presla na blond asi 3 x barvene hruza poradite co stim :oops: :,( ta druha je puvodni

• Citovat
  • Upravit
183
16.4.16 19:19

Asi nabarvit jedine zpět na tmavou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.16 19:27

Neni to tak hrozne, libi se mi to vic, nez ta tmava…ta ti neslusi. mimochodem to vypada jako umyslne zbarveni, dneska se nosi kdeco a nikdo nevi jestli to tak ma byt nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama