Odstranění zvuků mikrovlnky

7
30.6.13 07:39

Odstranění zvuků mikrovlnky

Dobrý den, prosím Vás, nemáte některá zkušenosti s mikrovlnou troubou, kde se dají vypnout ty nepříjemné pištivé zvuky. Chceme koupit novou, ale nikde v obchodě mi nejsou schopní poradit, u kterých se to dá vypnout. Děkuji za odpověď :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14079
30.6.13 07:52

My máme v pořadí druhou mikrovlnku a žádná nám nepištěla 8o. Jedině trochu hučí, když je v provozu.
Obě byly zn. Eta - mikrovlnku používáme výjimečně, tak nepotřebujeme žádnou extra vylepšenou. Jaký máte typ, že dělá zvuky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
30.6.13 07:59

Me to pipani taky stvalo, kamarad elektrikar je zeslabil, ze je skoro neslysis, Takte to jde

• Citovat
  • Nahlásit
24061
30.6.13 08:21

@zabulina tak toto je moje kriterium (hned vedle decibelů), který mám při výběru mikrovlnky. :palec: Bohužel v e-shopech toto kritérium vůbec neuvádějí. Jestli mi neporadí ani v kamenném obchodě, tak potěš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
30.6.13 09:40

Na naší mikrovlnce jde pípání vypnout, ale teda máme ji už asi 8 let, takže bohužel s novou neporadím :nevim:. Máme Samsung M1777N a dělá se to tak, že se podrží asi 4 sekundy zmáčkuné naráz tlačítka STOP a START.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
30.6.13 10:31

Zadej si tohle do googlu… mikrovlnka vypnutí zvukového signálu

hned jako první vyjel manuál na nějakou od Samsungu. A tam je napsáno, že to jde. na str. 11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
30.6.13 10:33

Samsung MW83H

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
30.6.13 10:46

Tak tedy moc díky, asi tedy samsung. Když to zadám na netu, u žádných se neuvádí, kde se to dá vypnout. Byla jsem se ptát i v obchodech a koukali na mě jak na blázna, že to ještě nikdo nevyžadoval. Děkuji za rady budu koukat na ty od samsungu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat