Odstriekavat alebo odsavat?

148
29.7.13 10:29

odstriekavat alebo odsavat?

Ahoj mamicky! chcem sa opytat tych co schranuju mliecko do zasoby z roznych pricin ci sa im viac hodilo mliecko odstriekavat rucne alebo pouzit manualnu odsavacku? na elektricku sa radsej nepytam tolko financii sa mi investovat skutocne nechce…takze co je efektivnejsie co sa tyka objemu ziskaneho mliecka?

Dakujem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14857
29.7.13 10:34

Rucne jsem nevydolovala nic, aventackou manualni ano. Nekdo ale zase pohodlne odstrika rucne, chce to ozkouset a pak koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
29.7.13 10:34

Ja odsavam misto kojeni, mam spatny bradavky, mam rucni Aventku a odsaju s ni v pohode 200ml behem par minutek. Odstrikavala jsem akorat ve sprse pri zanetu prsu, to mi moc nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50169
29.7.13 10:42

Asi jde o to, kolik toho chceš odstříkat a jak často. Já při frekvenci 2-3× týdně odsávačku zahodila a zcela si stačila s odstříkáváním rukama, ale vyzkoušej a uvidíš. Obyč odsávačku pak v případě potřeby dokoupíš raz dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20340
29.7.13 11:14

Rukama neodstříkám nic, mám manuální odsavačku Avent.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5937
29.7.13 11:38

Ručně jsem to nezkousela ještě, jen manuální odsavackou a tou mi to šlo dobře :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
29.7.13 11:42

Jde mi to cca stejně rukou jakou odsávačkou - chce to vyzkoušet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
29.7.13 11:46

Ahoj, já jsem za odsávačku vděčná, mám manuální Medelu Harmony a max. spokojenost. Jde to s ní rychle a pohodlně, ručně mi to moc nejde (je to nadlouho). Velmi jsem ji ocenila při pobytu v nemocnici, když jsem po narkóze nemohla kojit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
29.7.13 12:36

Takze nazor je relativne jednotny…idem teda do odsavacky. Este by som sa aventackych mamiciek opytala ktoru avent maju…ci taku tu s kratkym hrdlom alebo dlhym..a ktoru je podla nich lepsie si zaobstarat.

Dakujem

Petra Šídlová

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
498
29.7.13 12:41

Ja mam ten starsi typ, ten delsi, a jsem fakt spokojena. Nema cenu kupovat novou, mam z mimibazaru a pouzivam uz na druhy dite, je to prakticky neznicitelny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
29.7.13 13:36

@Pratt dakujem to je tiez velmi osozna informacia uvazovala som nad kupou z druhej ruky predsalen som studentka rada usetrim kazdu korunku co mozem =) ale odsavacku asi budem musiet pouzivat malicka je strasny papaj a nestaci jej z prsnikov po nejakom case sa mi rozculuje…budeme musiet dokrmit no a najlepsie bude odsatym mlieckom =)takze hladam najlepsiu alternativu =) dakujem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama