Odstříkávání mateřského mléka a krmení z flašky

309
22.5.21 07:35

Odstříkávání mateřského mléka a krmení z flašky

Ahojte chci se zeptat jsou tady nějaké maminky kterým miminka nechtěli pít z prsa, tak museli mléko odsávat a dávat to miminku z flašky? A jak dlouho jste to takhle dělali? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
105
22.5.21 07:50

Ja jsem to odsavala a davala to malymu metodou prst- strikacka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2127
22.5.21 07:58
@Majka6802 píše:
Ahojte chci se zeptat jsou tady nějaké maminky kterým miminka nechtěli pít z prsa, tak museli mléko odsávat a dávat to miminku z flašky? A jak dlouho jste to takhle dělali? :oops:

Odsavala jsem pul roku. Strikacku jsem mela par dnu, pak jsem vedela, ze kojit nebudu, a dostavala z lahve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
22.5.21 08:04

Dělala jsem to tak dlouho, dokud mi nezmizelo mléko. Bylo to časově hrozně náročné, mlíko se mi stejně začalo postupně ztrácet a jednoho dne, když už jsem nebyla schopná odsát ani jednu dávku, jsem si prostě řekla už dost a dala UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
881
22.5.21 08:05

10 měsíců. Kluci se narodili malincí, s porodní váhou něco přes kilo, a na kojení neměli sílu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
22.5.21 08:47

Já, odsávám a krmím Calmou. Mléko zatím relativně mám, malý bude mít 6 týdnů. Dokud budu mít mléko, budu odsávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
923
22.5.21 19:44

@Majka6802 a co zkusit laktační poradkyni? Pokud chceš kojit déle než pár týdnů, tak odsávání není (většinou) dlouhodobě udržitelné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat