Odsuzování za styl života

Anonymní
4.2.20 18:44

Odsuzování za styl života

Dobrý den maminky. Snad pochopíte, že to je anonymní. :oops:
Jsem žákyně 2 ročníku střední školy a je mi 16 let. Jsem dobře vychovaná za což jsem mamce straně moc vděčná, ale nespadám tedy to charakteru dnešní doby. Prostě se jako velká většina holek netahám s klukama od 13, nepiju, nekouřím, nedroguju, nevymetám kluby a samozřejmě jsem s nikým nespala.. Jde to mimo mě prostě.
Tudíž jsem terčem řešení pro všechny, kdo to ví.. A že už se to hodně rozkřiklo.
Každej do mě hustí kecy typu: Tak už si zaš*kej toho pravýho stejně nenajdeš, do 15 můžeš od 15 musíš, :?
Pak jsou tu posměšky typu jeptiška, panna Marie, klášterní paní a podobně.. Z ročníku pod nama se za to semnou nikdo nebaví a zbytek školy na mě kouká jak na zjev.
Je mi to hrozně líto.. Myslím si, že můj přístup k životu je v tomhle věku víc než adekvátní a ostatní z toho maj vyloženě prdel.
Co si o tom myslíte vy? To je opravdu taková tragédie chovat se dobře a ne tak jak si představují vrstevníci? :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6110
4.2.20 18:48

To se přežene a jednou za to budeš ráda. Já třeba na svém manželovi oceňuju, že nežil bujarým životem, než mě poznal, a že nestřídal partnerky podle ročního období.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3171
4.2.20 18:49

Taky jsem na stredni skole nepila, nekourila, nechodila parit do pajzlu, povahou spis introvert a byla jsem tridni vyvrhel :roll: Kasli na to a delej jenom to, co myslis, ze je spravne.. Ze je nekdo tvuj spolužák, nezname to, že musí byt nutne i tvuj kamarád.. Za dva roky se vase cesty navzdycky zase rozejdou. Najdes si v zivote lepsi pratele.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3970
4.2.20 18:49

Tak já znám dost takových holek. To, že nejsou i ve tvém okolí je spíš smůla. KLIDNĚ začni sexovat ve dvaceti a fakt ti nic neuteče. Tvůj život, tvé rozhodnutí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
4.2.20 19:03

Presne, nic Ti neutece, ja zacala, az na vejsce a nelituju. Spis bych litovala, kdybych zacala na stredni jen kvuli tlaku vrstevniku, abych nebyla „mimo“. Tehdy jsem to zvazovala, ale nastesti jsem to nedotahla :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 19:03

Podívej, já to mám zase z té druhé strany. Chodila jsem na slušnou školu do nejlepší třídy na škole a mezi samé spolužáky jako ty. Já měla sex hned v 15ti, spíš i o chlup dříve, ale to nelze zveřejňovat. Pro všechny jsem byla slušně řečeno lehká děva. Urážky byly peprnejsi než ty tvoje, věř mi. A přitom jsem měla jediného přítele, se kterým jsme spolu byli tři roky. Učila jsem se výborně, současné pracovala na brigádách, sportovala, pomáhala s mladším sourozencem, rozhodně jsem nekourila, nepila, nedrogovala (a ani jedno nedělám ani teď). Přesto jsem byla za tu divnou, co už to měla a některé spolužačky se se mnou nesměly kamarádit. Každopádně jak u mě, tak věřím u tebe, to chce trošku času, nemysli si, že všichni, co říkají že ano, tak už to mají „odškrtnute“. Spíš část z nich lže protože nemají ani odvahu si stát za svým. Já se narodila ještě za starého režimu a můžu tě ubezpečit že mám i nyní pořád přátelé, kteří ještě nikdy. A to je nám 30 a více. A mnoho z nich se dočkalo později, než na střední škole. Myslím že nemáš kam spěchat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4262
4.2.20 19:04

Na jakou chodíš školu a v jakém prostředí se pohybuješ? Já to z gymplu neznám. A ty řeči o dnešní době a sexu mě vždycky pobaví. Věk, kdy mají lidé první sex, se oproti minulosti zvýšil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10221
4.2.20 19:05

Kdyz se poradne rozhlednes kolem sebe, urcite najdes holky a kluky, kteri maji podobne zivotni postoje jako ty :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
4.2.20 19:06

Tak u nás to bylo tak, že se to u “normálních” pěkných holek neřešilo. Jestli pije, kouří nebo sexuálně žije bylo všem fuk. Ale našly se u nás holky, které nebyly zrovna ideálem krásy pro 16 leté kluky a holky a tam se tu už řešilo posměchem.
Dělali si srandu z holek větších rozměrů, že ta ještě dlouho sexuální život žít nebude a tak. Holky zase řešily, že má některá mastné vlasy třeba. Pak se našly i holky které od pohledu vypadaly, že rodina nemá moc peněz, nosily obnošené oblečení, nemalovaly se, nezapadaly do kolektivu a ty se taky docela dost rozebíraly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1386
4.2.20 19:07

Jsi dobra, drzim ti palce. Na lidi kasli… Ber to jako trening do budoucna :palec: az budou spoluzacky samozivitelky na pokraji chudoby, spoluzaci vychlastany strejdove, tak jim to muzes dat, za 20 let, na tridnim srazu sezrat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 19:12

Dělej to tak, jak to citis. Popravdě sex pred dvacítkou zas takové terno není. Většina holek, co to do tebe sije, ani neví, jak ma dobrý sex vypadat. Když clovek trochu vyzraje, je to lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31588
4.2.20 19:19

Vykašli se na ně, buď svá. Jsi fajn holka, máš život před sebou. Studuj, vzdělávej se, pracuj na sobě, cestu¨.Jdi svojí cestou. Tyhle hloupé a primitivní holky tady za chvíli potkáš v diskusích ala jsem neplánovaně těhotná, mám holý zadek, nic neumím a otec dítěte se na mě vykašlal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 19:20

V šestnácti fakt není normální kouřit, pít, fetovat a souložit. To by mě zajímalo, na které škole a v jakém kraji jsi. Jasně, chceš poplácat po hlavičce a pochválit, jak jsi šikovná. Ale to, jak se chováš, je podle mě úplně normální a adekvátní k věku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 19:27
@Čičorečka píše:
V šestnácti fakt není normální kouřit, pít, fetovat a souložit. To by mě zajímalo, na které škole a v jakém kraji jsi. Jasně, chceš poplácat po hlavičce a pochválit, jak jsi šikovná. Ale to, jak se chováš, je podle mě úplně normální a adekvátní k věku.

Chce podpořit. :nevim:

Jestli ve škole slýchá jen tu notu, co zde popisuje, tak si myslím, že může časem i nabýt dojmu, že ta nenormální je opravdu ona. Věřím, protože na základce jsem kolem sebe měla spoustu podobných typů, kdy každý, co nevymetal párty a nekouřil před školou si vysloužil při každé vhodné příležitosti poznámku, že z něj bude stará panna až do smrti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 19:30
@klamonožka píše:
Chce podpořit. :nevim:Jestli ve škole slýchá jen tu notu, co zde popisuje, tak si myslím, že může časem i nabýt dojmu, že ta nenormální je opravdu ona. Věřím, protože na základce jsem kolem sebe měla spoustu podobných typů, kdy každý, co nevymetal párty a nekouřil před školou si vysloužil při každé vhodné příležitosti poznámku, že z něj bude stará panna až do smrti.

Na základce tvoje okolí vymetalo párty? Ty jo, já jsem asi fakt z jiného světa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama