Odtažitý partner na veřejnosti

1.2.20 16:21

Odtazity partner na verejnosti

Ahoj a dobry den vsem,

nekomu mozna bude pripadat, ze resim zbytecnosti, ale…potrebuju se vypovidat a zjistit jak to mate vy.
Jsem s pritelem lehce pres dva roky, takze bych jeste nejaky ty projevy zamilovanosti predpokladala.
K veci..dnes jsme byli nakupovat. Vsimla jsem si toho uz driv, ale ted to na me nejak dolehlo.
Potkavali jsme pary, ktere se drzely za ruce, obcas se polibily nebo aspon vzajemne dotkly.
My kdyz jdeme nakupovat, tak pritel se prakticky chova jak kdybych k nemu nepatrila…dava to najevo hlavne tim, ze vzdycky jde par kroku prede mnou. Vysvetluje to tim, ze jdu pomalu, nicmene kdyz jdu nakupovat tak je jasne, ze si to chci v klidu projit a ne probehnout regaly jak zbesila.
A o nejakem polibku, chytnuti za ruku si muzu nechat jenom zdat.

Jak to mate Vy se svymi partnery a projevy lasky na verejnosti?
Pro rejpalky - nejsem zadna hystericka patnactka..jenom si na to proste potrpim no.. :oops: Samozrejme jsem to resila i s nim, ale zadny odpovedi se mi nedostalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19463
1.2.20 16:23

I po 18 letech chodime za ruku. :nevim: Oba jsme v tomto ohledu kontaktni. Moji prarodice chodili za ruku i po 40 letech manzelstvi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7454
1.2.20 16:29

Můj muž na to taky není. Dřív mě to trápilo, teď už jsem si zvykla. Když mu chci dát na veřejnosti pusu, vždycky se rozhlédne kolem. Je tedy pravda, že za ruku teď chodím převážně se synem :lol: někdo je prostě takový :nevim: a jinak v obchodě nejčastěji vídám znuděné muže opírající se o košík a nadšeně pobíhající ženské. Vyloženě zamilované fakt jen teenagery.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2856
1.2.20 16:29
@Evika20 píše:
Ahoj a dobry den vsem,

nekomu mozna bude pripadat, ze resim zbytecnosti, ale…potrebuju se vypovidat a zjistit jak to mate vy.
Jsem s pritelem lehce pres dva roky, takze bych jeste nejaky ty projevy zamilovanosti predpokladala.
K veci..dnes jsme byli nakupovat. Vsimla jsem si toho uz driv, ale ted to na me nejak dolehlo.
Potkavali jsme pary, ktere se drzely za ruce, obcas se polibily nebo aspon vzajemne dotkly.
My kdyz jdeme nakupovat, tak pritel se prakticky chova jak kdybych k nemu nepatrila…dava to najevo hlavne tim, ze vzdycky jde par kroku prede mnou. Vysvetluje to tim, ze jdu pomalu, nicmene kdyz jdu nakupovat tak je jasne, ze si to chci v klidu projit a ne probehnout regaly jak zbesila.
A o nejakem polibku, chytnuti za ruku si muzu nechat jenom zdat.

Jak to mate Vy se svymi partnery a projevy lasky na verejnosti?
Pro rejpalky - nejsem zadna hystericka patnactka..jenom si na to proste potrpim no.. :oops: Samozrejme jsem to resila i s nim, ale zadny odpovedi se mi nedostalo.

vždy na tom není, já mám tu zkušenost, že většinou ti co to dávají na veřejnosti hodně najevo tu náklonnost, tak těm ten vztah málokdy vydrží..u nás to funguje tak, ze se líbeme a mazlíme hlavně v soukromí, na veřejnosti si pusu dáme, ale vyloženě, že bychom dávali najevo zamilovanost, to ne..za ruku se držíme, když jdeme na procházku, ale v obchodě se za ruku taky nedržíme ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2979
1.2.20 16:33

Tak podstatné je vědět jaký je. Možná nemá rád projevy náklonnosti na veřejnosti… Takže to vysvětluje vše. My jsme spolu 15 let a většinou své city projevujeme hlavně doma, na rodinných akcích atd. Na nákupu rozhodně ne, všude plno lidí pokladny plný, takže u nás nákup probíhá tak, že máme jasný plán co koupit manžel jde na jednu stranu, já na druhou a rychle kupujeme a scházíme se jen u koše a pak rychle pokladna a vypadnout… Nemám náladu někomu dokazovat, že se máme rádi, kor lidem, který už nikdy neuvidím a když jo, tak si je stejně nebudu pamatovat. Potrebuju nakoupit, ne se muckat u mouky a upřímněe tyhle páry docela štvou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2211
1.2.20 16:36

@Evika20 A předtím to dělal a zničehonic přestal, nebo na to nebyl nikdy? My se s mužem držíme za ruce, ale na veřejnosti se nelíbáme, neosaháváme, tyhle projevy lásky a náklonnosti si necháváme do soukromí, každý na tohle není ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 16:39

Tak když pominu, že tě nechce políbit venku nebo chytnout za ruku, tak by mi vadilo především to, že jde dva metry před tebou. Nejsem muslimka, abych musela cupitat za svým pánem a proti tomu bych se ohradila.

Příspěvek upraven 01.02.20 v 16:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
1.2.20 16:39

Tak v obchodě se za ruce nedržíme. To bychom se nikam nedostali, protože uličky jsou furt plné a člověk se pořád vyhýbá. Když jdu do obchodu s manželem, tak je to taky rychlá akce. On veze vozík a já rozdávám úkoly podle seznamu, abychom to organizačně měli co nejrychleji za sebou. Takže každý se vydáváme do jiné uličky a scházíme se na domluveném místě, kde přihodím do vozíku a opět se rozcházíme :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1236
1.2.20 16:41

@Evika20 samozřejmě., že se vodime za ruku a tu pusu si taky dáme. Obejmuti nebo pohlazení po ramenou je samozřejmost. Respektive ne mezi regály, ale třeba na chodbě v OC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10174
1.2.20 16:51
@Kfětoslava píše:
Tak když pominu, že tě nechce políbit venku nebo chytnout za ruku, tak by mi vadilo především to, že jde dva metry před tebou. Nejsem muslimka, abych musela cupitat za svým pánem a proti tomu bych se ohradila.Příspěvek upraven 01.02.20 v 16:39
:palec: :lol: :lol: :lol: Presne tohle me napadlo taky :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22925
1.2.20 17:02

@Evika20
Když se chci vést za ruku, tak ho za ruku vezmu. Ale v obchoďáku se drží jeden koše a druhý vybírá, případně hlídá dítě. Takové ty onimpávající se páry, co mi mlaskají za zády ve frontě u kasy, opravdu nemusím. To jsem nedělala ani zkraje vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
1.2.20 17:15

Nevodime se za ruce, ale chodime slusne vedle sebe. To by zkusil jednou a ja bych za nim vlala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
1.2.20 17:15

Ten obchod je zrovna takový hloupý příklad. My se za ruce držíme, když někam jdeme, ale v obchodě teda ne. Já nakupování zrovna nemusím, tak se snažím být z obchodu co nejdřív pryč. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.2.20 17:17

My normalne chodime vedle sebe 8o on nekdo chodi zvlast? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7855
1.2.20 17:30

Jsme spolu 15 let. Můj muž na projevy náklonnosti mezi lidma také není. Dřív mi to vadilo, teď už ne. Důležité je, že je to zodpovědný chlap, má nás rád, ale u tebe je to samozřejmě trošku jiná situace. Zřejmě budete mladí, bezdětní, ale i tak jsou důležitější věci než chození za ruku. Pokud je to chlap do života, víš, jak to myslím, tak toto neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama